Za upit dgkanal in rs pronađeno 8404 oglasa

Na prodaju zemljište u Mijatovcu, blizina Ćuprije!

Mijatovac, Okolina, Ćuprija

Predstavljamo vam odličnu investicionu priliku – prostrano zemljište ukupne površine 35,72 ara, koje se nalazi u selu Mijatovac, nedaleko od... više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Dvosoban stan 47m2, PR, Stari Grad, Beograd - 160.000€

Cara Dušana, Stari Grad, Beograd

Izdvajamo iz ponude dvosoban stan površine 47 m2, u prizemlju stambene zgrade na izuzetnoj lokaciji u ul. Cara Dušana u Beogradu. Sastoji se... više

160.000€ (3 404 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • Prizemlje/6 spratova

Palilula, Višnjička Banja, Draginje Adamović, 3.0, 120m2, 250000EUR

Višnjička Banja, Beograd

Agencijski ID: 129224, 5a, kanalizacija. Kuca se nalazi na najlepsem i najmirnijem delu Visnjicke banje gde su vetrovi ruza i prelep pogled... više

250.000€ (2 083 €/m²)

  • 120m²

Lux novogradnja, 3.0, Centar, Penthaus

Filozofski fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran... više

192.900€ (2 411 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 5/5 spratova

Novogradnja ,Crveni pevac , povracaj pdv

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju četvorosoban stan, novogradnja, u stambenom objektu PO,PR,VI, na odličnoj lokaciji na Crvenom pevcu. Zbog svoje pozicije je odlična... više

202.800€ (2 253 €/m²)

  • 4 soba
  • 90m²
  • 3/6 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 200000€

Bulevar, Novi Sad

Bulevar , odlično mesto za porodicu .Agencijska oznaka 1098066. Cena stama 200.000eu +3% agencijske provizije. Ptrodaje se odličan trosoban... više

200.000€ (3 076 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 1/5 spratova

Rakovica, Stari Košutnjak - Bulevar Patrijarha Pavla, 100m2

Stari Košutnjak, Rakovica, Beograd

Rakovica, Stari Košutnjak - Bulevar Patrijarha Pavla 5.0, 100m2 (terasa 5m2), I+PTK, TA, inverter klime, telefon, podrum, parking Na prodaju... više

230.000€ (2 300 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 100m²
  • 1/2 spratova

Boljevac - 86kvm + 6,16ari

Boljevac, Boljevac

Prodaje se nova porodična kuća Pr+Ptk od 86m2, (u osnovi 100m2) na parceli – građevinsko zemljište od 6a 16m2 u jugo-zapadnom delu Boljevca,... više

99.000€ (1 151 €/m²)

  • 86m²
  • 2/2 spratova

Voždovac, Braće Jerković, Jovana Bijelića, 3.0, 49m2, 153000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 113383, NPR/IV, klima, telefon, uknjizen, podrum, stambena zgrada. U najlepsem delu Brace Jerkovic,prodaje se uknjizen stan,u... više

153.000€ (3 122 €/m²)

  • 3 soba
  • 49m²

Palilula, Karaburma, Dr Nika Miljanića, 5.0, 136m2, 278000EUR

Karaburma, Beograd

Agencijski ID: 126994, IV/IV, dupleks, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja, parking. Prodaje se sestosoban dupleks stan na Karaburmi,... više

278.000€ (2 044 €/m²)

  • 5 soba
  • 136m²
  • 4/4 spratova

Kuća 115 m², 3 ara, Obrenovac, Gaj 2 - 160.000e

Rvati, Obrenovac, Beograd

- Na prodaju tipska dvoetažna kuća u naselju Gaj 2, opština Obrenovac smeštena na placu ukupne površine 3 ara. - Na prvoj etaži je ulazni hodnik,... više

160.000€ (1 391 €/m²)

  • 115m²
  • Prizemlje/2 spratova

Rakovica, Kanarevo brdo - Jelke Bojkić Makavejev, 56m2

Kanarevo brdo, Rakovica, Beograd

Rakovica, Kanarevo brdo - Jelke Bojkić Makavejev 2.5, 56m2, 1/4, CG, telefon, interfon, parking Stan okružen zelenilom, kompletno namešten... više

155.000€ (2 767 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 1/4 spratova