Za upit dgkanal in rs pronađeno 8406 oglasa

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Knežici

Knežica, Doljevac, Doljevac

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 47,2 ara u Knežici, opština Doljevac. Zemljište se nalazi na 400 metara od glavnog asfaltnog puta.... više

4.000€ (0 €/m²)

  • 4719m²

Kuća na Paliluli, Apelovac, 188m2, plac 3a

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju kuća na Apelovcu. Ukupna površina placa je 240m2, porodični objekat ima ukupno 188m2 (P+1, u osnovi 94m2). Prizemlje i prvi sprat... više

150.000€ (797 €/m²)

  • 188m²
  • Prizemlje/2 spratova

Apartman u Brzeću P=50m2

Brzeće, Kopaonik, Kopaonik

Apartman se nalazi u Brzeći na 100 m od gondole na odličnoj lokaciji. Ima dva nivoa, na prvom nivou površine 38 m2 je dnevni boravak sa kuhinjom... više

75.000€ (1 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 4.sprat

Apartman u Brzeću P=38m2

Brzeće, Kopaonik, Kopaonik

Apartman se nalazi u Brzeći na 100 m od gondole na odličnoj lokaciji. Ima dva nivoa, na prvom nivou površine 23 m2 je dnevni boravak sa kuhinjom... više

54.000€ (1 421 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Petrovaradin, Mažuranićeva , 4.0, 98m2, 215600EUR

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijski ID: 127230, I/II, terasa, uknjizen, parking, ostava, stambena zgrada. Na prodaju funkcionalan cetverosoban stan u Petrovaradinu 98m2... više

215.600€ (2 200 €/m²)

  • 4 soba
  • 98m²
  • 1/2 spratova

Voždovac, Dušanovac, Maksima Gorkog, 2.0, 48m2, 232000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 123053, II/V, lift, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Merin Hill kompleks. Super... više

232.000€ (4 833 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 2/5 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 206000€

Bulevar, Novi Sad

Troiposoban stan bez potrebe za bilo kakvim ulaganjem. Uvučena zgrada u miru a Bulevar Oslobođenja, na korak od zgrade. Agencijska oznaka stana... više

206.000€ (2 783 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 74m²
  • 5/11 spratova

Prodaja, Lokal, Vranje

Vranje

U prilici smo da vam ponudimo prodaju više lokala u samom srcu Vranja i na jednoj od najprometnijih lokacija. Ugao ul. Kneza Miloša i Partizanske,... više

3.000€ (9 €/m²)

  • 332m²
  • .sprat

PRODAJA, IZUZETAN DUPLEKS 157M2, LION

Lion, Zvezdara, Beograd

Prodajemo cetvorosoban dupleks sa dva ulaza kod Liona, na jednoj od najprestiznijih lokacija na Zvezdari. Stan je dizajniran sa ciljem da pruzi... više

410.000€ (2 611 €/m²)

  • 4 soba
  • 157m²
  • 5.sprat

Na prodaju funkcionalan kamp u Buljarici, opština Budva – samo 400 metara od

BULJARICA I, Budva

Ušuškan među borovima, u jednoj od poslednjih netaknutih uvala na crnogorskom primorju – Buljarici, nalazi se kamp „Monika & Šuljako“, mesto... više

450.000€ (351 €/m²)

  • 1281m²
  • .sprat

Savremena porodična kuća u mirnom kraju Novog Sada

Veternik, Novi Sad

Na atraktivnoj lokaciji, u mirnom i urbanizovanom naselju, nalazi se moderna samostalna kuća površine 255 m², smeštena na placu od 4 ara. Objekat... više

309.000€ (1 188 €/m²)

  • 260m²
  • .sprat

Na prodaju četvorosobni stan kod Čaira

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju četvorosobni stan sa pogledom na park Čair. Stan je u novogradnji, površine 82.80m2 na trećem spratu u zgradi sa liftom. Strukturu... više

204.900€ (2 468 €/m²)

  • 4 soba
  • 83m²
  • 3/5 spratova