Za upit dgkanal in rs pronađeno 8406 oglasa

STANOVI U IZGRADNJI - CENA VEĆ OD 1270 EURA PO M2

Centar, Ćuprija

KUPOVINA DIREKTNO OD INVENSTITORA I POVRAĆAJ PDV-a !!! U ponudi su stanovi u stambenom objektu koji će biti završen 2027. godine, sa pažljivo... više

75.794€ (1 284 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • Prizemlje/5 spratova

Na prodaju funkcionalan kamp u Buljarici, opština Budva – samo 400 metara od

BULJARICA I, Budva

Ušuškan među borovima, u jednoj od poslednjih netaknutih uvala na crnogorskom primorju – Buljarici, nalazi se kamp „Monika & Šuljako“, mesto... više

450.000€ (351 €/m²)

  • 1281m²
  • .sprat

Novi Sad, Centar - Ulični lokal ID#8000083

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar. Ulični lokal u neposrednoj blizini Srpskog narodnog pozorišta. Ovaj lokal čine jedna velika prostorija otvorenog tipa, ostava... više

136.475€ (2 575 €/m²)

  • 53m²
  • Prizemlje

Lepa porodična kuća, 300m2, 3.65 ara placa, Apelovac

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju lepa porodična kuća odlične gradnje u naselju Apelovac. Nalazi se na lepoj lokaciji za miran porodičan život, u naselju koje je poslednjih... više

250.000€ (833 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje

Novi Beograd, Blok 70a, Omladinskih brigada, 4.0, 167m2, 470000EUR

Blok 70 A, Beograd

Agencijski ID: 122061, VIII/VIII, lift, terasa, uknjizen. RETKO U PONUDI!!! Divan stan u bloku 70a, na poslednjem spratu sa pogledom na reku... više

470.000€ (2 814 €/m²)

  • 4 soba
  • 167m²
  • 8/8 spratova

Na prodaju poljoprivredno zemljište

Stubica, Okolina, Paraćin

Prodajem poljoprivredno zemljište sa zasađenim orasima starim sedam godina, koji su u punom rodu. Zemljište je redovno održavano i pogodno za... više

11.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju poljoprivredno zemljište

Senje, Okolina, Ćuprija

45.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju poljoprivredno zemljište

Stubica, Okolina, Paraćin

22.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac uz glavni put Paraćin–Pojate – samo 1 km od centra

Striško naselje, Paraćin

Na prodaju parcela na izuzetnoj lokaciji, udaljena svega 1 km od centra Paraćina, uz glavni put koji povezuje Paraćin i Pojate. Plac se nalazi... više

59.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novi Sad, Nova Detelinara, Rumenačka , 3.5, 100m2, 189999EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 118438, VI/, lift, terasa, uknjizen, parking. Odlican troiposoban dupleks u mirnom dvorisnom okruzenju – bez saobracajne buke! Prodaje... više

189.999€ (1 899 €/m²)

  • 4 soba
  • 100m²
  • 6.sprat

LUKSUZAN STAN 130M2 WEST 65, DVA GARAZNA MESTA

West 65, Novi Beograd, Beograd

Na prodaju cetvorosoban stan vrhunskog kvaliteta u modernom kompleksu West 65. Povrsina 130 m2, idealno pozicioniran na sestom spratu. Stan... više

700.000€ (5 384 €/m²)

  • 4 soba
  • 130m²
  • 6.sprat

HRAM, LUKS, 4.0 STAN + BASTA

Neimar, Vracar, Beograd

Raskosna, harmonicna i kompaktna novogradnja , nalazi se u najlepsem delu Neimara. Pozicionirana je u jednosmernoj, mirnoj, ozelenjenoj ulici,... više

1.000.000€ (6 711 €/m²)

  • Garsonjera
  • 149m²
  • Prizemlje