Za upit dgkanal in rs pronađeno 8394 oglasa

Voždovac, Šumice, Ljermontova, 1.0, 25m2, 107000 EUR

Šumice, Beograd

Na izuzetnoj lokaciji lep, svetao stan, okrenut ka zelenilu ( parku Šumice). Nalazi se na 2.spratu od osam u zgradi sa liftom. Sastoji se od... više

107.000€ (4 280 €/m²)

  • 1 soba
  • 25m²
  • 2/8 spratova

Banjica, Bulevar oslobođenja, 77m2 ID#1643

Banjica, Voždovac, Beograd

U najlepšem delu Banjice – odličan trosoban stan. U ponudi je izuzetan, uknjižen trosoban stan površine 77m², smešten u jednom od najtraženijih... više

235.000€ (3 051 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 1/6 spratova

Na prodaju građevinski plac površine 30 ari u Konaticama, opština Obrenovac

Konatice, Obrenovac, Beograd

Plac 30,34 ara u naselju Konatice kod Obrenovca. Plac se nalazi na mirnom ušuškanom mestu, na 250 m od glavnog puta koji vodi na Ibarsku magistralu,... više

22.000€ (22 000 €/m²)

  • 1m²

Na prodaju namešten stan od 63m² u Nišu, 107.000e

Medijana, Niš

Na prodaju kompletno namešten stan od 63m² u Nišu Struktura stana: ✅ Dve spavaće sobe ✅ Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom ✅ Kupatilo ✅... više

107.000€ (1 698 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 63m²
  • 4.sprat

Kuća u Supovcu, 176 m2 na 14 ari placa

Supovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju kuća u Supovcu, 15 km od centra Niša, 176 m2 na placu od 14 ari. Nalazi se na uzvišenju sa koga se pruža predivan pogled na Niš.... više

37.100€ (210 €/m²)

  • 176m²
  • Prizemlje

Stan 29.40m², PR - Novi ritam Novog Sada - 64.680€

Veternik, Novi Sad

Zadovoljstvo nam je što smo u prilici da ponudimo stanove u novogradnji koji se prostiru u sklopu savremenog stambenog kompleksa, osmišljen... više

64.680€ (2 230 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • Prizemlje/3 spratova

Rakovica, Petlovo brdo, Oplenačka, Lokal, 40m2, 150000 EUR

Petlovo Brdo, Beograd

Na prodaju lokal - poslovni prostor na Petlovom brdu u Oplenačkoj ulici na veoma atraktivnom i prometnom mestu. Lokal je pogodan za sve vrste... više

150.000€ (3 750 €/m²)

  • 40m²

Kuća u Zaplanjskoj Toponici, Gadžin Han, 315 m2, plac 648 m2

Gadžin han, Gadžin han, Niš

Na prodaju kuća u Zaplanjskoj Toponici, na tri etaže, pored asvalta, sa potrebnim priključcima, započeta kao objekat za proizvodnu... više

36.000€ (114 €/m²)

  • 315m²
  • Prizemlje/3 spratova

PRODAJA LOKALA NOVI SAD ODLIČNA LOKACIJA, TELEP VISINA PLAFONA 4M

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja lokala Novi Sad u modernom stambeno-poslovnom objektu projektovanom po meri savremenog kupca, koji nudi savršen spoj privatnosti,... više

279.144€ (2 969 €/m²)

  • 94m²
  • Prizemlje

Novi Beograd, Bežanijska kosa 1, , 5.0, 150m2, 670000EUR

Bežanijska Kosa I, Beograd

Agencijski ID: 123716, spratna, 2, struja, klima, telefon, terasa(2), uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, parking,... više

670.000€ (4 466 €/m²)

  • 150m²

Palilula, Krnjača, Save kovacevica, 4.0, 332m2, 250000EUR

Krnjača, Beograd

Agencijski ID: 117689, 21a, spratna, 1, struja, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, parking, dvoriste/basta, tavan, mogucnost prosirenja,... više

250.000€ (753 €/m²)

  • 332m²

Novogradnja 3.5, 87,2 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 87.2m2. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom i... više

165.680€ (1 904 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 87m²
  • 1/4 spratova