Za upit dgkanal in rs pronađeno 8403 oglasa

BW KING’S PARK RESIDENCES Beograd na vodi 2.0. 290000€

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

U prestižnom kompleksu Beograd na. vodi u luksuznoj zgradi sa pogledom na reku prodaje se moderno opremljen dvosoban stan 54m2. 290000€.... više

290.000€ (5 370 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 5./16 spratova

Poljoprivredno zemljište u građevinskom rejonu, 29 ari, Draževac, Obrenovac

Draževac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju poljoprivredno zemljiste u građevinskom rejonu površine 28.73 ara u Draževcu, opština Obrenovac. Plac se nalazi na mirnom mestu,... više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Vukov spomenik, Kraljice Marije, 39m2, 1.5, uknj.

Vukov spomenik, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vukov spomenik u u ulici Kraljice Marije, jednoiposoban stan (izvorno jednosoban), 39m2, u dvorištu stambene zgrade u kući sa dva... više

160.000€ (4 102 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/1 spratova

Jednosoban stan 30m2 – Satelit, Novi Sad - 82.000

Satelit, Novi Sad

Izdvajamo iz ponude jednosoban stan površine 30 m², smešten u urednoj i održavanoj stambenoj zgradi na traženoj lokaciji kod Satelitske pijace... više

82.000€ (2 733 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 30m²
  • 1.sprat

Beograd, Sopot, Nemenikuće - Kastaljanska 154m2, 155.000e

Nemenikuće, Beograd

Beograd, Sopot, Nemenikuće - Kastaljanska 154m2, 4.0, PR+1, 30a plac, Na prodaju porodična kuća sa upotrebnom dozvolom - Nemenikuće, Kosmaj... više

160.000€ (1 038 €/m²)

  • 154m²

Seosko domaćinstvo, kuća 81m² sa pomoćnim objektima – Dren, Obrenovac - 4

Dren, Obrenovac, Beograd

Na prodaju seosko domaćinstvo u selu Dren, kod Obrenovca, na velikom placu od 98 ari, idealno za porodičan život, poljoprivredu ili vikend imanje.... više

40.000€ (493 €/m²)

  • 81m²
  • .sprat

Izuzetno fukncionalan stan kod Akva parka

Akva Park, Jagodina

Savršen raspored, dve spavaće sobe! Lep stan u neposrednoj blizini Akva parka, idealan za odmor, porodicu ili poslovne ljude. Stan se nalazi... više

70.000€ (1 555 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 1/7 spratova

Plac u Maršiću od 19.14 ari

Maršić, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u centru Maršića, pored puta za Korman. Zemljište je gradsko građevinsko 10.97 ari, a ostalo je poljoprivredno. Parcela se... više

59.000€ (30 €/m²)

  • 1914m²

Zemljište Guča 5 hektara

Guča, Guča, Lučani

Na prodaju zemljište u Guči od 5 hektara . Zemljište se nalazi u brdu iznad Guče u blizini asfaltnog puta. Na zemljištu se nalaze dve... više

18.000€ (0 €/m²)

  • 49561m²

CENTAR – Stan 50 m² sa dve terase na 2 min od pešačke zone

Centar, Jagodina

Na prodaju je funkcionalan i svetao stan površine 50 m², idealan za život u samom srcu grada. Udaljen je svega 2 minuta pešice od centra, što... više

60.000€ (1 200 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • 3/3 spratova

Luksuz koji postaje dom – Nov stan u srcu grada, 85m² + 10m2 terasa

Centar, Jagodina

U ponudi je ekskluzivan stan u novogradnji, površine 85 kvadrata + 10m2 terasa, namenjen svima koji žele da žive urbano, udobno i bez kompromisa.... više

105.000€ (1 235 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 85m²
  • 5/5 spratova

Ekskluzivna novogradnja u centru 47.86m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 47,86m2. Nalazi se na trećem spratu,... više

139.280€ (2 963 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 4/8 spratova