Za upit dgkanal in rs pronađeno 8405 oglasa

Kompletno renoviran jednosoban stan u centru!

Centar, Jagodina

Prodaja stana u centru grada – odlična prilika! U ponudi je funkcionalan i potpuno renoviran stan u samom centru grada, smešten u prizemlju... više

62.500€ (1 602 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/4 spratova

Zemun, Zemunske kapije, Šumadijska, 3.5, 98m2, 355300EUR

Zemunske Kapije, Beograd

Agencijski ID: 119021, I/III, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Novoizgradjeni useljiv stambeni objekat u... više

355.300€ (3 625 €/m²)

  • 4 soba
  • 98m²
  • 1/3 spratova

PRODAJA, 3.5 STAN, ZARKOVO, CUKARICA

Zarkovo, Cukarica, Beograd

Na prodaju je prostran i svetao troiposoban stan povrsine 103 m2, uTrgovackoj ulici u Zarkovu. Stan je idealan kao investicija, ali i kao porodicni... više

270.000€ (2 621 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 103m²
  • 5.sprat

Palilula, Karaburma, Dr Nika Miljanića, 6.0, 110m2, 278000 EUR

Karaburma, Beograd

Prodaje se šestosoban stan na dva nivoa u Dr Nika Miljanića na Karaburmi, na četvrtom spratu. Uknjižen je na 110 kvm, a stvarna površina je... više

278.000€ (2 527 €/m²)

  • 6 soba
  • 110m²
  • 4/4 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, Hercegovačka, 3.0, 72m2, 395000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 94809, XII/XVI, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, podrum. Prelep i potpuno namesten,... više

395.000€ (5 486 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 12/16 spratova

Novi Sad, Petrovaradin, , 4.0, 72m2, 151200EUR

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijski ID: 119359, I/II, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Prodaje se uknjizen ne useljavan cetvorosoban stan od 72m2 u modernom... više

151.200€ (2 100 €/m²)

  • 4 soba
  • 72m²
  • 1/2 spratova

Humski put sa 2 parking mesta

Vidikovačka Padina, Rakovica, Beograd

Na obrancima Vidikovačke padine, malo ispod "Uradi sam", skretanje pored restorana "Panorama", na 50m odatle u ulici koja spaja Pilota Mihaila... više

201.000€ (2 610 €/m²)

  • Garsonjera
  • 77m²
  • Prizemlje

Miljakovac 2, Nikole Marakovića Pr/VI cg terasa 130.000 Evra. ID#1530

Miljakovac II, Rakovica, Beograd

Miljakovac 2, Nikole Marakovića Pr/Vi cg terasa 130.000 Evra. Miljakovac II, Nikole Marakovića komforan dvosoban stan adaptiran u trosoban... više

130.000€ (2 203 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 59m²
  • Prizemlje/6 spratova

Zemun, Altina, -, Lokal, 130m2, 325000 EUR

Altina, Beograd

Na Altini, u blizini Co Ktitor, nalazi se lokal, u prizemlju stambeno-poslovne zgrade, uređen do stepena opšte namene. Visina lokala iznosi... više

325.000€ (2 500 €/m²)

  • 130m²

Zemun, Altina, Aleksandra Petrovića, 4.0, 100m2, 230000EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 131709, 2.5a, klima, terasa, uknjizen, parking, dvoriste/basta. Na prodaju montazna kuca sa dvoristem – Altina Kvalitetno uredjena... više

230.000€ (2 300 €/m²)

  • 100m²

Četvorosoban stan SREMSKA KAMENICA, 173800€

Alibegovac, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka: 1100509 Cena sa PDV-om 173800 + AGENCIJSKA PROVIZJA 3% Prodaje se potpuno nov i odmah useljiv stan u mirnom i modernom naselju,... više

173.800€ (2 200 €/m²)

  • 4 soba
  • 79m²
  • 1/3 spratova

Novi Sad, Telep, Laze Lazarevića, 1.5, 39m2, 120500EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 132058, VPR/IV, uknjizen, novogradnja. Izuzetno svetao i funkcionalan jednoiposoban stan od 39m2 na Telepu, u ulici Laze Lazarevica.... više

120.500€ (3 089 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²