Alibegovac, Sremska Kamenica
Agencijska oznaka: 1100509 Cena sa PDV-om 173800 + AGENCIJSKA PROVIZJA 3% Prodaje se potpuno nov i odmah useljiv stan u mirnom i modernom naselju,... više
173.800€ (2 200 €/m²)
Telep, Novi Sad
Agencijski ID: 132058, VPR/IV, uknjizen, novogradnja. Izuzetno svetao i funkcionalan jednoiposoban stan od 39m2 na Telepu, u ulici Laze Lazarevica.... više
120.500€ (3 089 €/m²)
Sremska Kamenica, Novi Sad
ZAŠTO JE OVA KUĆA PRAVI IZBOR ZA VAS? Zamislite da se budite uz cvrkut ptica, u tišini koju samo priroda može da pruži, dok ste i dalje na... više
149.000€ (1 619 €/m²)
Trošarina, Palilula, Niš
Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne... više
118.289€ (1 877 €/m²)
Liman 3, Novi Sad
Izdavanje stanova Novi Sad Liman 3. Izdaje se dvosoban, renoviran, nenamesten stan površine 52–52,5 m2, u ulici Narodnog fronta 24, na 3. spratu... više
168.000€ (3 230 €/m²)
Čajetinska Česma, Kopaonik, Kopaonik
Na prodaju kompletno opremljen apartman 30 m2. Nalazi se u Vikend naselju, Milmari resort.,sa prelepim pogledom na padine Kopaonika. Apartman... više
69.000€ (2 300 €/m²)
Duvanište, Medijana, Niš
Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji, dostupan na 3. i 4. spratu zgrade sa liftom na idealnoj lokaciji u Duvanistu. Kvadratura: 58m²... više
139.200€ (2 400 €/m²)
Duvanište, Medijana, Niš
Na prodaju dvosoban stan u novogradnji, dostupan na 3. i 4. spratu zgrade sa liftom na idealnoj lokaciji u Duvanistu. Kvadratura: 64m² Sastoji... više
153.600€ (2 400 €/m²)
Mirijevo, Zvezdara, Beograd
NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 101 500 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku... više
101.500€ (2 537 €/m²)
Jabučje, Okolina, Lajkovac
Lajkovac, Jabučje - Gaj plac, 720.46 ari Na prodaju imanje u Jabučju kod Lajkovca - 720.46 ari poljoprivrednog zemljišta sa objektima u samom... više
203.000€ 0 €/m²)
Treska, Kopaonik
Agencijski ID: 118082, PR/, uknjizen, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Prodaje se apartman u novoj, kvalitetno gradjenoj zgradi na odlicnoj... više
90.440€ (2 153 €/m²)
Treska, Kopaonik
Agencijski ID: 118079, I/, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Prodaje se apartman u novoj, kvalitetno gradjenoj zgradi na odlicnoj lokaciji... više
69.940€ (2 331 €/m²)