Za upit dgkanal in rs pronađeno 8406 oglasa

Na prodaju stan, centar 58.3 m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na atraktivnoj lokaciji u centru grada na prodaju stan od 58.3 m2, na prvom spratu. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevnim... više

120.000€ (2 068 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 1/5 spratova

NA PRODAJU PLAC OD 116,23 ari

Petrovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac od 116,23 ari. Plac se nalazi u naselju Petrovac nedaleko od magistralnog puta Kragujevac Topola. Plac se sastoji iz 4 parcele... više

72.100€ (6 €/m²)

  • 11623m²

Plac u Botunju

Botunje, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac, poljoprivredno zemljište, od 62,82 ara u Botunju . Nalazi se u neposrednoj blizini auto puta i škole u Botunju u tihom... više

52.500€ (8 €/m²)

  • 6282m²

U PONUDI PLAC OD 116,23 ari 72.100 eura

Petrovac, Kragujevac, Kragujevac

72.100€ (6 €/m²)

  • 11623m²

Direktna prodaja - Vrdnik Residence

Centar, Vrdnik

Direktna prodaja bez provizije. Vrdnik Residence se nalazi u širem centru Vrdnika na padinama Fruške Gore, okružen vinogradima, manastirima... više

77.900€ (1 900 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 2/4 spratova

Plac Kragujevcu - površina 6854 m2, građevinsko zemljište u industrijskoj z

Industrijska Zona, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Kragujevcu, površine 6854 m2 u industrijskoj zoni, pogodan za izgradnju industrijskih, proizvodnih i magacinskih hala i pratećih... više

630.000€ (91 €/m²)

  • 6854m²

Na prodaju troiposobni stan u novoj zgradi, potpuno opremljen sa dvoristem od 1

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju vrhunski troiposobni stan u prizemlju nove zgrade. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe, trpezarije koja može imati funkciju i... više

200.000€ (2 272 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 88m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Novo Naselje, Bate Brkića , 4.5, 127m2, 300000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 91204, V/, dupleks, lift, terasa, uknjizen, nov, novogradnja. Na prodaju u novogradnji, moderan, lux opremljen stan od 127 kvadrata,... više

300.000€ (2 362 €/m²)

  • 5 soba
  • 127m²
  • 5.sprat

Humski put sa 2 parking mesta

Vidikovačka Padina, Rakovica, Beograd

Na obrancima Vidikovačke padine, malo ispod "Uradi sam", skretanje pored restorana "Panorama", na 50m odatle u ulici koja spaja Pilota Mihaila... više

201.000€ (2 610 €/m²)

  • Garsonjera
  • 77m²
  • Prizemlje

Plac u Junkovcu, kod Topole- površina 3000 m2, poljoprivredno zemljište

Junkovac, Topola, Topola

Na prodaju plac u selu Junkovac, kod Topole, površine 3000 m. Plac je poljoprivredno zemljšte, ali se može izvršiti prenamena. Dozvoljena... više

14.000€ (4 €/m²)

  • 3000m²

Zvezdara - Učiteljsko naselje, 46m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Učiteljsko naselje 1.5, 46m2 (terasa 5m2), 3/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove... više

161.500€ (3 510 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 3/5 spratova

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića, 149m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića 4.0, 149m2 (terasa 20.99m2), 1/3, toplotna pumpa, lift, interfon, garaža Prodaje se stan u Rezidencijalnom... više

774.176€ (5 195 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 149m²
  • 1/3 spratova