Za upit Beograd Vozdovac vojvode stepe pronađeno 45 oglasa

Poslovni prostor - Stepa Stepanovic

Stepa Stepanović, Voždovac, Beograd

**Prodaje se lokal - Vojvode Stepe 431, naselje Stepa Stepanović, Beograd** **Opis nekretnine:** Nudimo vam prostran i funkcionalan lokal... više

795.000€ (2 523 €/m²)

  • 315m²
  • Prizemlje/6 spratova

Voždovac, Voždovačka crkva, Vojvode Stepe, 8.0, 242m2, 699000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 109252, I/IV, lift, terasa(3), uknjizen, novogradnja, garaza(3), kancelarija. Prodaje se 242m extra prostora u srcu Vozdovca... više

699.000€ (2 888 €/m²)

  • 242m²
  • 1/4 spratova

Voždovac, Voždovačka crkva, Vojvode stepe , 8.0, 242m2, 699000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 109250, I/IV, terasa(3), uknjizen, novogradnja, garaza(3), stambena zgrada. Prodaje se ceo prvi sprat , sastoji se od 2 stana... više

699.000€ (2 888 €/m²)

  • 8 soba
  • 242m²
  • 1/4 spratova

VOZDOVAC TROSARINA 90m2 , T , 327000e

Trosarina, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Trosarina, Vojvode Stepe, 3.0, 90 m2 sa terasom, VI od VIII spratova, toplotne pumpe, lift, interfon,... više

327.000€ (3 633 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • 6.sprat

Voždovac, Voždovačka crkva - Kralja Vladimira, 177m2

Voždovačka crkva, Voždovac, Beograd

Voždovac, Voždovačka crkva - Kralja Vladimira kuća, 5.0, 177m2 (terasa 19m2), SUT+PR, CG, interfon, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija,... više

549.900€ (3 106 €/m²)

  • 177m²
  • Prizemlje

Voždovac, Autokomanda - Esad Pašina 176m2

Bioskop Voždovac, Voždovac, Beograd

4.0, 176m2(dve terase 8m2), 2/3, EG, interfon, internet, ktv, klima. Esad Pašina ulica nalazi se u centralnom delu opštine Voždovac, kraju... više

450.000€ (2 556 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 176m²
  • 2/3 spratova

Lux stan 127m2 novogradnja-terasa s pogledom, garaža uključena

Voždovac, Beograd

Na prodaju prostran i svetao stan u kvalitetnoj novogradnji, površine 127 m², smešten na 3. spratu stambene zgrade sa liftom, u ulici Vojvode... više

491.000€ (3 866 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 127m²
  • 2/9 spratova

Voždovac, Voždovačka crkva - Vitanovačka 63m2

Voždovačka crkva, Voždovac, Beograd

2.5, 63m2(terasa 8m2), 2/4, CG, interfon, internet, ktv, podrum Vitanovačka ulica se proteže centralnim delom opštine Voždovac i spaja ulice... više

187.000€ (2 968 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 2/4 spratova

Voždovac, Banjica - Porodice Trajković, 35m2

Banjica, Voždovac, Beograd

Voždovac, Banjica - Porodice Trajković 1.5, 35m2 + terasa 15m2, SUT/7, EG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se stan u novogradnji... više

130.000€ (3 714 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • Suteren/7 spratova

Voždovac, Farmaceutski fakultet - Save Jovanovića 99m2

Farmaceutski fakultet, Voždovac, Beograd

4.0, 99m2(terasa), 2/2, EG, bazen, interfon, internet, klima, ktv, video nadzor, parking Deo opštine Voždovac koji se nalazi između ulica Vojvode... više

247.500€ (2 500 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 99m²
  • 2/2 spratova

Voždovac, Farmaceutski fakultet - Save Jovanovića 115m2

Farmaceutski fakultet, Voždovac, Beograd

4.0, 115m2(tri terase), 1/2, EG na gas, bazen, parking, interfon, internet, ktv, video nadzor Deo opštine Voždovac koji se nalazi između ulica... više

301.600€ (2 622 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 115m²
  • 1/2 spratova

LUX novogradnja 4.0 153m2 504900e

Voždovac, Beograd

Prodaje se četvorosoban stan lux novogradnja na Voždovcu Vojvode Stepe preko puta škola i vrtiċa na samo 6 km od centra grada, Posebna pažnja... više

504.900€ (3 300 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 153m²
  • 7./9 spratova