Za upit Beograd stari grad Dorcol pronađeno 60 oglasa

Stari grad, Dorćol, Gospodar Jovanova, 5.0, 119m2, 408000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 124682, VIII/XII, lift(2), terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, ostava, deljiv, stambena zgrada. Stan sa pogledom... više

408.000€ (3 428 €/m²)

  • 5 soba
  • 119m²
  • 8/12 spratova

STARI GRAD DORCOL 76m2 , 2T , 296400e

Dorcol, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! Dorcol, Panciceva, 2.5, 76 m2 sa 2 terase, V od VI spratova, cg, lift, interfon, uknjizen... više

296.400€ (3 900 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 76m²
  • 5.sprat

Stari grad, Gornji Dorćol - Strahinjića Bana, 65m2

Gornji Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Gornji Dorćol - Strahinjića Bana 3.0, 65m2 (terasa + lođa 3m2), 3/6, EG/norveški radijatori, klime, lift, telefon, interfon, podrum,... više

319.000€ (4 907 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 3/6 spratova

Dorćol, odličan, renoviran - 75kvm (2T)

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Odličan četvorosoban stan, na III/X, dva lifta, trostrano orijentisan, topla voda, samo dva stana na spratu. Prostorije: hodnik, dnevna soba,... više

370.000€ (4 933 €/m²)

  • 4 soba
  • 75m²
  • 3/10 spratova

Stari grad, centar - Višnjićeva, 45m2

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar - Višnjićeva 2.0, 45m2 (terasa 4m2), 2/3, grejanje na struju/podno grejanje, interfon, podrum, parking Retko u ponudi!... više

289.000€ (6 422 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 2/3 spratova

Dorćol, salonac - Strahinjića Bana 60kvm (56+4)

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Kompletno renoviran salonac na najatraktivnijoj lokaciji u centru grada, u srcu Dorćola. Blizina restorana, kafića, marketa, Kalemegdana i svih... više

319.000€ (5 696 €/m²)

  • 3 soba
  • 56m²
  • 3/6 spratova

Stari grad, Dorćol - Dunavska, 117m2 - K-District - a home that suits lifestyl

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Dorćol - Dunavska - K-District - a home that suits lifestyle 4.0, 117m2 (terrace 9m2), 1/4, central heating, two lifts, phone line,... više

780.000€ (6 666 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 117m²
  • 1/4 spratova

- stari grad sf 2661

Donji Dorćol, Stari Grad, Beograd

Prodaje se dupleks u Ulici Šanticevoj na Dorćolu, 131m2, sa predivnom terasom, studiom i zajedničkom prostorijom. Zgrada nema lift. U potpunosti... više

430.000€ (4 095 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 105m²
  • 4.sprat

Stari grad, Studentski trg – Kneginje Ljubice

Studentski Trg, Stari Grad, Beograd

0.5, 24m2, 6/7, lift, podno grejanje, klima, interfon, internet, renoviran Ulica Kneginje Ljubice nalazi se u najstrožem centru Beograda, na... više

169.900€ (7 079 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 6/7 spratova

Stari Grad, Studentski trg - Simina 77m2

Studentski Trg, Stari Grad, Beograd

3.0, 77m2 (zastakljena lođa 5m2), 4/4, CG, klima, interfon, internet, telefon, ktv, podrum. Simina ulica se nalazi u najstrožem centru Beograda,... više

385.000€ (5 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 4/4 spratova

Stari grad, centar - Kralja Petra, 85m2

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar - Kralja Petra 3.0, 85m2 (terasa 15m2), VPR/5, EG, lift, telefon, interfon, podrum U najlepšem delu Dorćola, u visini prvog... više

360.000€ (4 235 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 85m²
  • vp/5 spratova

Stari grad, Kalemegdan - Braće Baruh, 120m2

Kalemegdan, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Kalemegdan - Braće Baruh 4.5, 120m2 (terasa 3m2), VPR/4, CG, telefon, interfon, podrum Na jednoj od najtraženijih lokacija, na... više

498.000€ (4 150 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 120m²
  • vp/4 spratova