Za upit Beograd stan direktno od vlasnika pronađeno 1821 oglasa

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-PRODAJEMO LUX KUCU NA DEDINJU-D HOME

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Prodajemo luksuznu kucu, koja se sastoji iz 3 nivoa, sa sopstvenom bastom od 83 m2, koja se dobija gratis i velikom krovnom terasom, kojoj se... više

1.457.500€ (4 390 €/m²)

  • 5 soba
  • 332m²
  • Prizemlje

Vračar, Kalenić pijaca - Loznička, 319m2, BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca - Loznička 4.0, 319m2 (dvorište 76m2 i atrijum 66m2), CG, lift, PR/6 Sjajna prilika! Nudimo vam luksuzan stan sa dvorištem... više

1.000.000€ (3 134 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 319m²
  • Prizemlje/6 spratova

PRODAJA, 1.5 STAN NA GORNJEM DORCOLU

Gornji Dorcol, Stari Grad, Beograd

Stan na Dorcolu na odlicnoj lokaciji, kompletno renoviran, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Prostran i funkcionalan, sa kvalitetnim... više

200.000€ (6 060 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • 3.sprat

SAVSKI VENAC ZELENI VENAC 110m2 , 279000e

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd

IZVANREDNA INVESTICIJA!DVOSTRANO ORIJENTISAN SALONSKI STAN NA ODLIČNOJ LOKACIJI SA NIZOM POTENCIJALNIH MOGUĆNOSTI KAKO ZA ŽIVOT TAKO I ZA POSLOVNI... više

279.000€ (2 536 €/m²)

  • 4 soba
  • 110m²
  • 2.sprat

Vračar, Krunski venac - Smiljanićeva 64m2

Krunski venac, Vračar, Beograd

2.0, 64m2 (terasa 2.90m2), 1/5, lift, CG, interfon, internet, telefon, ktv, podrum. Krunski venac je lociran uz Krunsku ulicu zbog čega je... više

285.000€ (4 453 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 64m²
  • 1/5 spratova

Vračar, SC Vračar, Vojvode Šupljikca, 4.0, 114m2, 335000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 108680, VI/VI, dupleks, lift, uknjizen, stambena zgrada. Lep 4.0 porodican stan - dupleks, trostrano orijentisan na super lokaciji... više

335.000€ (2 938 €/m²)

  • 4 soba
  • 114m²
  • 6/6 spratova

Komforan stan , adaptibilan u dvosoban ID#5601

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

jednosoban stan koji ima zasebnu kuhinju ,veliki prostor kao trpezarija koji se koristi kao dnevni prostor ,zasebnu veliku sobu,lodju i kupatilo.Komforan... više

119.900€ (2 551 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 1/6 spratova

Miljakovac 2, Nikole Marakovića Pr/VI cg terasa 130.000 Evra. ID#1530

Miljakovac II, Rakovica, Beograd

Miljakovac 2, Nikole Marakovića Pr/Vi cg terasa 130.000 Evra. Miljakovac II, Nikole Marakovića komforan dvosoban stan adaptiran u trosoban... više

130.000€ (2 203 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 59m²
  • Prizemlje/6 spratova

Palilula, Karaburma, Roda, 3.0, 66m2, 132000EUR

Karaburma, Beograd

Agencijski ID: 126180, II/, klima, terasa. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720... više

132.000€ (2 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 2.sprat

Novi Beograd, Blok 45 - Dr Ivana Ribara, 66m2

Blok 45, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 45 - Dr Ivana Ribara 2.0, 66m2 (terasa 6m2), 4/4, CG, interfon, javni parking U ponudi je funkcionalan i svetao dvosoban... više

245.000€ (3 712 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 66m²
  • 4/4 spratova

Voždovac, Vojvode Vlahovića, Miodraga Živanova , 1.5, 37m2, 122400EUR

Vojvode Vlahovića, Beograd

Agencijski ID: 82131, I/III, terasa, novogradnja, podrum, stambena zgrada. Prvi sprat iznad VPR,uska terasa duzinom celog stana,roletne na balkoncima,komarnik,nova... više

122.400€ (3 308 €/m²)

  • 2 soba
  • 37m²
  • 1/3 spratova

Dvoiposoban stan u izgradnji 61, 42 m2, PK, Rvati, Obrenovac – 104.720 € (C

Rvati, Obrenovac, Beograd

Na prodaju dvoiposoban stan površine 61,42 m² na potkrovlju stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa... više

104.720€ (1 716 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • Potkrovlje/2 spratova