Višnjička Banja, Palilula, Beograd
Samo u našoj ponudi, trosoban stan u modernom komplesku Sunnyville u mirnom delu Višnjičke banje. Stan od 67m2, izuzetnog rasporeda. Sastoji... više
230.000€ (3 432 €/m²)
Crveni Krst, Vracar, Beograd
Na prodaju je stan u jednoj od najlepših zgrada u Beogradu, na prestiznoj lokaciji u blizini Kalenic pijace, u srcu Vracara.Odlican prostor,... više
235.000€ (4 351 €/m²)
Centar, Vračar, Beograd
Na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Tašmajdanskog parka i Bulevara kralja Aleksandra nudimo Vam na prodaju renoviran, trosoban, salonski... više
320.000€ (3 720 €/m²)
Vračar (centar), Beograd
Agencijski ID: 112460, PR/III, klima, uknjizen, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:... više
167.000€ (4 073 €/m²)
Dedinje, Beograd
Deluxe opremljen stan u kvalitetnoj maloj zgradi, u rezidencijalnom delu Dedinja. Stan je izuzetno luksuzno opremljen - Natuzzi nameštaj, Samsung... više
950.000€ (4 318 €/m²)
Žarkovo, Beograd
Agencijski ID: 130334, VPR/V, klima, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, stambena zgrada. Odlican funkcionalan stan.... više
89.000€ (2 342 €/m²)
Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd
Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo troiposoban stan 96.47m², u prizemlju zgrade, koja se nalazi na odličnoj lokaciji,... više
159.176€ (1 658 €/m²)
Autokomanda, Beograd
Funkcionalan stan u novogradnji, kompletno opremljen, tri spavaće sobe, uknjižen na 62m2, mereno 71m2, dok terasa zauzima 9m2. Uz stan se prodaje... više
237.000€ (2 962 €/m²)
Airport City Belgrade, Novi Beograd, Beograd
Novi Beograd, Airport City Belgrade - Đorđa Stanojevića 2.0, 49m2 (terasa), drugi sprat, podno i zidno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža... više
196.000€ (4 000 €/m²)
Batajnica, Beograd
Agencijski ID: 123375, I/III, klima, terasa, uknjizen, nov, ulaz mermerni, novogradnja, fasada dobra, stambena zgrada. Prodaju se tri stana... više
240.000€ (2 264 €/m²)
Dimitrija Tucovića, Zvezdara, Beograd
3.5, 96m2 (dve terase), 7/7 (povučen sprat), lift, CG, interfon, video nadzor, garažno mesto po dodatnoj ceni Ulica Dimitrija Tucovića predstavlja... više
408.000€ (4 250 €/m²)
Voždovac, Beograd
Agencijski ID: 132275, VI/XXI, lift(2), terasa, uknjizen. Retko u ponudi, autentican stan, u zgradi iz 70ih. Samo 2 stana na spratu. Svetao... više
423.000€ (2 897 €/m²)