Za upit Beograd do 105000 pronađeno 727 oglasa

Obrenovac, Draževac - Potes Lug do puta, 54.73a

Draževac, Obrenovac, Beograd

Obrenovac, Draževac - Potes Lug do puta plac/građevinsko zemljište, 54.73a, front prema ulici 50m, asfalt U ponudi plac/građevinsko zemljište... više

40.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Građevinski plac 25 ari, Barič, Obrenovac – 30.000€

Barič, Obrenovac, Beograd

Prodaje se građevinski plac površine 25 ari, pravilnog oblika, smešten je na lepom i mirnom mestu - idealan za izgradnju porodične kuće ili... više

30.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Vikend parcela sa kućom 70m2, 5 ari placa – Zabran, Obrenovac - 55.000€

Obrenovac, Beograd

Prodaje se plac površine 4.96 ari sa kućom oko 70 m² u vikend naselju Zabran, Obrenovac, jednoj od najlepših zelenih oaza u blizini Beograda.... više

55.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac 61 ar, Barič, Obrenovac – 61.000€

Barič, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju plac u građevinskom području, površine 61,29 ari u Bariču, opština Obrenovac. • Poseduje mogućnost priključenja na elektro i vodovodnu... više

61.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

PRODAJA, LOKAL, SAVSKI VENAC-VOJVODE MILENKA

Savski Venac, Savski Venac, Beograd

Prodajemo lokal od 24m, na izvanrednoj lokaciji u ulici Vojvode Milenka , neposrednoj blizini Resavske ulice. Lokal se nalazi u prizemlju zgrade,... više

78.000€ (3 250 €/m²)

  • 24m²

Seosko imanje 83m2 + 40 m2, 4 ha, Grabovac, Obrenovac - 78.000€

Grabovac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju seosko imanje u Grabovcu, opština Obrenovac, ukupne površine 3.92 hektara i to sve građevinsko zemljište. Na imanju su dva stambena... više

78.000€ (939 €/m²)

  • 83m²
  • .sprat

Građevinski plac 61 ar, Obrenovac, Jasenak – 46 000 €

Jasenak, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju plac u građevinskom području u Jasenku ukupne površine 61,34 ara. • Plac je pravilnog oblika, nalazi uz asfaltni put i poseduje... više

46.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Građevinski plac 72 ara, Obrenovac, Baljevac – 49 000 €

Baljevac, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju građevinski plac površine 71,43 ara u Baljevcu. • Plac se nalazi na mirnom mestu, sa prelepim panoramskim pogledom, približno... više

49.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Garsonjera u Borči, Palilula, 25 m², prizemlje

Borča, Palilula, Beograd

U Borči se prodaje nova garsonjera od 24 m² u zgradi iz 2022. godine. Stan se nalazi na niskom prizemlju šestospratne zgrade sa liftom i gleda... više

42.000€ (1 680 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 25m²
  • Prizemlje/5 spratova

Čukarica, Ostružnica, Grobljanska, 10a, 35000EUR

Ostružnica, Beograd

Agencijski ID: 89853, uknjizen, plac. Plac se nalazi na 300m od centra Ostruznice. Sam plac je pravougaonog oblika,ogradjen sa svih strana.... više

35.000€ (35 €/m²)

  • 1000m²

Kuća 160 m², 96 ari, Obrenovac, Ljubinić – 72 000 € (NAMEŠTENA)

Ljubinić, Obrenovac, Beograd

U ponudi kuća u Ljubiniću, opština Obrenovac, površine 12 m2, 39 m²,18 m² spratnosti Pr+1+Pk, na placu od 96 ari. Struktura: Prizemni deo se... više

72.000€ (450 €/m²)

  • 160m²
  • .sprat

SAVSKI VENAC CENTAR 43m2 , 99990e

Centar, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Savska, 2.5, 43 m2, bez terase, SUT od VI spratova, cg, telefon, lift, interfon, ktv, internet,... više

99.990€ (2 325 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 43m²
  • Suteren.sprat