Za upit Beograd do 105000 pronađeno 727 oglasa

MLADENOVAC MLADENOVAC 1300m2 , 29900e

Mladenovac, Mladenovac, Beograd

Mladenovac, Mladenovac mesto, Bozidara Hajduk Veljkovica, plac od 13 ari, uknjizen na 1 280 m2, zemljiste u gradjevisnkom podrucju, izvrsena... više

29.900€ (23 €/m²)

  • 1300m²

NOVOGRADNJA! Jednoiposoban stan 42m², II sprat, Obrenovac (CENTAR) - 84.000€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju jednoiposoban stan površine 42m² u kvalitetnoj novogradnji. Stanovi su dostupni od prvog sprata do potkrovlja, sa funkcionalnim rasporedom... više

84.000€ (2 000 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 2.sprat

Oglas

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju lokal površine 37 m², smešten na odličnoj lokaciji – svega 200 metara od glavne autobuske stanice i 30 metara od prometnog puta,... više

73.300€ (1 981 €/m²)

  • 37m²
  • .sprat

Oglas

Grabovac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac površine 21.29 ari, ravnog terena, sa starom kućom u mestu Grabovac, udaljen svega 7,5 km od Obrenovca. Infrastruktura i pogodnosti:... više

49.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac 50 ari, Barajevo, Vranić – 52 000 €

Vranić, Barajevo, Beograd

• Na prodaju građevinski plac ukupne površine 50,47 ari u Vraniću, opština Barajevo, približnih dimenzija 43x117m. • Plac se nalazi u mirnom... više

52.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

VRACAR VRACAR 19m2 , 95000e

Vracar, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vracar, Bulevar kralja Aleksandra, 1.0 lokal, 19 m2, izlog, PR od VI spratova, cg, interfon, ktv, internet,... više

95.000€ (5 000 €/m²)

  • 19m²

Mladenovac, Vlaška, Ustanička, 7.0, 214m2, 55000EUR

Vlaška, Beograd

Agencijski ID: 132048, 21a, pr+l, struja, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, dvoriste/basta, cela. Nudimo vam u opstini Mladenovac,Vlaska,plac... više

55.000€ (257 €/m²)

  • 214m²

Jednoiposoban stan u izgradnji 47.77 m², Obrenovac - 78.821€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo jednoiposoban stan 47.77m², na prvom, drugom spratu, kao I u potkrovlju zgrade,... više

78.821€ (1 677 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 1.sprat

Oglas

Mirosaljci, Lazarevac, Beograd

• Na prodaju seosko imanje površine 1,6 ha u jednoj celini sa dve porodično-stambene zgrade i pet pomoćnih objekata. • Struktura: Jedna kuća... više

75.000€ (300 €/m²)

  • 250m²
  • .sprat

Zemun, Batajnica, Male Međe, Zemljište, 500ari, 20000 EUR

Batajnica, Beograd

Placevi dimenzija 20X25m. 12 placeva u nizu (25X250m). Korekcija cene u slučaju kupovine cele parcele. Nasut put širine 4m. Struja, voda i asfalt... više

20.000€ (40 €/m²)

  • 500m²

Borča, Sebeš, Popova bara nova 301., 25m2 ID#1550

Borča, Palilula, Beograd

Prodaje se nameštena garsonjera – odmah useljiva! Lokacija: Nadomak Zrenjaninskog puta, pored "Andrejevog sela" Odlična prilika za ulaganje... više

44.000€ (1 760 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • 2/2 spratova

- sopot sf 2463

Sopot, Beograd

Spojene parcele ukupno 58ari na dobroj je lokaciji i sa panoramskim pogledom na Ralju i Kosmaj.ima dva prilazna puta.Udaljen 25km od Bgd naselje... više

87.000€ 0 €/m²)

  • 0m²