Za upit banke nekretni pronađeno 97 oglasa

Vranjska banja Izumno

Vranjska Banja

Na prodaju više parcela na različitim lokacijama ukupne P- 4750m2 u selu Izumno/Vranjske banje. CENA za sve : 3.000 EVRA Rg.br 848 *Politika... više

3.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

2.0 Stan, Vrnjačka Banja

Vrnjačka banja, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja

Na prodaju dvosoban stan u Vrnjačkoj Banji. Kompleks stanova je smešten u mirnom delu Vrnjačke Banje, što pruža neophodnu udobnost i spokoj.... više

93.690€ (1 993 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • Prizemlje/2 spratova

Plac u Vranjskoj banji odlična lokacija

Vranjska Banja

Zemljište u centru Vranjske banje, P-14ar. Cena: 24.600 EUR Za sve dodatne informacije javite se na naše brojeve telefona: 063/8440014 065/8440014... više

24.600€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zlatibor - Nov dvoiposoban apartman ID#1000518

Potoci, Zlatibor, Zlatibor

Zlatibor - kupovina direktno od investitora. Zlatibor je planina izuzetne lepote, oaza mira i odmora. Netaknuta priroda, zdrav vazduh, jaki... više

103.670€ (2 205 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 47m²
  • 3/7 spratova

Na prodaju hotelski objekat u Vrnjačkoj Banji – idealno za investitore i ugo

Vrnjačka Banja

Predstavljamo jedinstvenu priliku za investiciju – kompletno opremljen hotel u jednoj od najposećenijih banjskih destinacija u Srbiji – Vrnjačkoj... više

1.100.000€ (2 345 €/m²)

  • 469m²
  • .sprat

Zvezdara, Mirijevo, cena 4500e je po aru, 19a, 4500EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 98894, uknjizen, deljiv, plac. Prelep i ususkan plac,na tromedji izmedju Mirijeva,Visnjicke Banje i Slanaca. Uradjena je priprema... više

4.500€ (2 €/m²)

  • 1900m²

Odlična ponuda. Apartmanska kuća sa dva lokala, Mataruška banja

Kraljevo, Kraljevo, Kraljevo

Na prodaju kuća odlične starije gradnje na 1.5 ari placa na top lokaciji u centru Mataruške banje. Zbog same pozicije objekta, odlična je prilika... više

93.000€ (422 €/m²)

  • 220m²
  • Prizemlje

Višnjička banja , Lux novogradnja , stan 59m2 ID#1593

Višnjička Banja, Palilula, Beograd

VIŠNJICA - LUX NOVOGRADNJA - STAN KOJI SE PRILAGOĐAVA VAŠEM ŽIVOTU U srcu mirne i uređene a na početku Višnjičke banje, na korak od PerSu... više

130.000€ (2 203 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 59m²
  • 1/6 spratova

Kuća, Vrnjačka Banja

Vrnjačka banja, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja

Na prodaju odlična porodična kuća u Vrnjačkoj Banji iznad hotela Sunčev Breg, u prelepom mirnom okruženju za uživanje. Od centra banje udaljena... više

150.000€ (347 €/m²)

  • 432m²
  • 1.sprat

Top prilika u Vrnjačkoj banji nadomak Akva parka!

Vrnjačka Banja

TOP PRILIKA U VRNJAČKOJ BANJI – KUĆA NADOMAK AKVA PARKA! Na prodaju novija, kvalitetno građena kuća u jednoj od najtraženijih turističkih... više

154.000€ (706 €/m²)

  • 218m²
  • .sprat

Bačka Palanka, Okolna mesta, Kerekić , 3.0, 247m2, 180000EUR

Centar, Bačka Palanka

Agencijski ID: 117697, 100a, prizemna, uknjizen. HITNO,!! Na prodaju Vojvodjanski salas u blizini Backe palanke u delu koji se zove Kerekic.... više

180.000€ (728 €/m²)

  • 247m²

Kanjiža, Banja Kanjiža, Narodni Park, 47.0, 2620m2, 2800000EUR

Kanjiža, Kanjiža

Agencijski ID: 110930. Prodajemo hotel sa 4 zvezdice, smesten u Kanjizi, mesto gde je skriveno blago Atile Hunskog u kome cveta Tisa i zive... više

2.800.000€ (1 068 €/m²)

  • 2620m²