Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7474 oglasa

Jednoiposoban stan 37.56 m², PR, Zlatibor - 65.730€ + PDV

Zlatibor

Zadovoljstvo nam je da smo u mogućnosti ponuditi Vam jednoiposoban stan, površine 37.56m² koji se nalazi u prizemlju predivnog stambenog kompleksa,... više

65.730€ (1 776 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • Prizemlje

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 136000€

Telep, Novi Sad

NOVO, MIRNO, PARKING ,GRATIS KROVNA TERASA 50m2, UKNJIŽEN. Agencijska oznaka 1100609. U ceni nije uračunata agencijska provizija 3%. Retko... više

136.000€ (2 775 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 1/2 spratova

U ponudi plac od 5 ari u selu Žunje

Knić, Knić, Knić

Na prodaju parcela od 5 ari u selu Žunje, opština Knić. Plac je poljoprivredno zemljište, po kulturi njiva treće klase. Nalazi se u blizini... više

6.000€ (12 €/m²)

  • 500m²

Voždovac, Jove Ilića, , 4.0, 121m2, 425920EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 93003, I/VII, klima, lift, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. Spoj savremene arhitekture visokog kvaliteta... više

425.920€ (3 520 €/m²)

  • 4 soba
  • 121m²
  • 1/7 spratova

VRACAR CRVENI KRST 69m2 , T , 255000e

Crveni Krst, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Crveni krst, Sumatovacka, 3.0 (adaptibilan u 3.5), 69 m2 sa terasom, I od IV sprata, ta/cg,... više

255.000€ (3 695 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 1.sprat

Dvospratna kuća kvalitetne gradnje, 300 m2, 1027 m2 placa,

Gornja Vrežina , Pantelej, Niš

Prodaje se kuća kvalitetno građena, velike površine oko 300 m2, na 1027 m2 placa i brojnih mogućnosti, u mirnom, ulaznom delu... više

105.000€ (350 €/m²)

  • 300m²
  • 2.sprat

PRODAJA, 3.5 STAN, KURSULINA, 110 M2, HRAM SVETOG SAVE

Hram Svetog Save, Vracar, Beograd

U srcu Vracara , Kursulinoj ulici prodajemo ovaj izuzetan salonski stan. Zgrada u kojoj se nalazi odise duhom stare kvalitetne gradnje sa... više

385.000€ (4 583 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 84m²
  • 4.sprat

Na prodaju trosoban stan na Bulevaru

Bulevar Nemanjica, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan na idealnoj lokaciji na Bulevaru Nemanjica. Nalazi se na 5. spratu zgrade sa 2 lifta. Sastoji se od: Dnevne sobe... više

146.000€ (2 085 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 70m²
  • 5/10 spratova

27.Marta, 57m2(L), 7/8, uknjižen ID#1587

Palilulska pijaca, Palilula, Beograd

U centralnom delu Palilule, u blizini Palilulske pijace, u vojnoj zgradi sa prelepim otvorenim pogledom, nudimo Vam na prodaju dvoiposoban,... više

250.000€ (4 385 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • 7/8 spratova

Novi Sad, Satelit, Miloja Čiplića, 2.0, 48m2, 117000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 118207, II/IV, uknjizen, renoviran. Prodaje se kompletno renoviran stan na Satelitu – spreman za useljenje! MOZE KREDIT ZA MLADE! Stan... više

117.000€ (2 437 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 2/4 spratova

Stari grad, Kalemegdan - Pjarona de Mondezira (Tadeuša Košćuška), 140m2

Kalemegdan, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Kalemegdan - Pjarona de Mondezira (Tadeuša Košćuška) lokal/poslovni prostor, 140m2, SUT+PR, CG, telefon, izlog U ponudi odličan... više

330.000€ (2 357 €/m²)

  • 140m²
  • Prizemlje

Prodaje se nov, odmah useljiv jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji – Gr

Grbavica, Novi Sad

Prodaje se nov, odmah useljiv jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji – Grbavica. Stan se nalazi na 4. spratu kvalitetne stambene zgrade... više

93.000€ (2 583 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 4/4 spratova