Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7474 oglasa

Budva, Centar, Jadranski put , 3.0, 80m2, 240000EUR

Centar, Budva

Agencijski ID: 108146, II/III, terasa, uknjizen, garaza. Garazno mesto je 20.000e. Radi se o novijoj gradnji, zgrada sa 3 sprata. Stan je na... više

240.000€ (3 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 2/3 spratova

Trosoban stan 80 m², Centar, Jagodina

Centar, Jagodina

U ponudi je stan u centru Jagodine, na petom spratu od ukupno 11 spratova. Stan je strukture 3.0 i ima 80 m², što ga čini odličnim izborom za... više

95.000€ (1 187 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 5/11 spratova

Voždovac, Lekino brdo, -, 2.0, 46m2, 159850 EUR

Lekino Brdo, Beograd

Veoma kvalitetan stambeni objekat na odličnoj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogućeno pomoću toplotne pumpe,... više

159.850€ (3 475 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 1/3 spratova

Zvezdara, Vojvode Vlahovića - Nikole Altomanovića, 42m2

Vojvode Vlahovića, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vojvode Vlahovića - Nikole Altomanovića 1.5, 42m2, PR/2, podno grejanje/struja, inverter klima, interfon, parking, garaža U mirnoj... više

92.400€ (2 200 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • Prizemlje/2 spratova

Zvezdara, Vojvode Vlahovića - Nikole Altomanovića, 55m2

Vojvode Vlahovića, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vojvode Vlahovića - Nikole Altomanovića 2.5, 55m2, 2/2, podno grejanje/struja, inverter klima, interfon, parking, garaža U mirnoj... više

121.000€ (2 200 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • 2/2 spratova

Dvosoban Stan 42 m² Adice | Novogradnja | Podno Grejanje | Parking | Uknjižen

Adice, Novi Sad

U ponudi je funkcionalan i svetao dvosoban stan površine 42 m² u novoj zgradi na Adicama. Nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za rešavanje... više

80.300€ (1 911 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • vp/2 spratova

Prodaje se dvosoban stan - 48m2- Podbara

Podbara, Novi Sad

Prodaje se dvosoban stan u Novom Sadu, naselje Podbara, u prelepom Almaškom kraju, površine 48 m². Stan je smešten na visokom prizemlju stambene... više

130.560€ (2 720 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • vp/4 spratova

Novi Sad, Telep, Milana Savića, 4.0, 221m2, 313795EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 108782, PR/, klima, telefon, terasa, uknjizen, garaza, parking. Prodaje se useljiv stan u porodicnom stambenom objektu sa samo... više

313.795€ (1 419 €/m²)

  • 4 soba
  • 221m²

Kuća u nizu, Trošarina, 292 m2, 1,33 ari placa

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju 4- etažna kuća u nizu PR + I +II + PK na Trošarini u osnovi 73 m2. Ukupna površina placa je 133 m2. U prizemlju je višenamenska... više

200.000€ (684 €/m²)

  • 292m²
  • 3/3 spratova

Mramor, plac, 8771 m2

Mramor, Palilula, Niš

Na prodaju plac na Mramorskom brdu, u blizini fabrike ,,Austroterm”. Plac se nalazi na 130 metara od glavnog puta Niš - Prokuplje. Plac je površine... više

90.000€ (10 €/m²)

  • 8771m²

Građevinsko zemljište, Popovac, 9177 m2

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju građevinsko zemljište u Popovcu, 9177 m2, 95.000 e. Parcela je izdvojena od naseljenog dela i najbliži priključak za struju je 500-600m.... više

95.000€ (10 €/m²)

  • 9177m²

Građevinsko zemljište, Popovac, 815 m2

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju građevinsko zemljište u Popovcu, 815 m2, 10000e. Parcela je izdvojena od naseljenog dela i najbliži priključak za struju je 500-600m.... više

10.000€ (12 €/m²)

  • 815m²