Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7474 oglasa

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Bulevar oslobođenja, 2.5, 64m2, 169500EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 125121, XII/XIV, lift(2), terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja. Prostran i svetao renoviran stan. Hrastov parket prve klase... više

169.500€ (2 648 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 12/14 spratova

Trosoban stan 80 m², Centar, Jagodina

Centar, Jagodina

U ponudi je stan u centru Jagodine, na petom spratu od ukupno 11 spratova. Stan je strukture 3.0 i ima 80 m², što ga čini odličnim izborom za... više

95.000€ (1 187 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 5/11 spratova

Palilula, Slanci, Slanački put, 0.5, 900m2, 849000EUR

Višnjička Banja, Beograd

Agencijski ID: 86922, 12a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(4), izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra,... više

849.000€ (943 €/m²)

  • 900m²

Poslovni prostor / stan 69 m² Adamićevo naselje | Prizemlje | Poseban ulaz

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

U ponudi je višenamenski prostor površine 69 m² na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u ulici Aranj Janoša, u blizini Cara Dušana i Adamovićevog... više

112.000€ (1 623 €/m²)

  • 69m²
  • .sprat

POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE!!!

Svetozar Miletić, Okolina, Sombor

Na prodaju kvalitetno poljoprivredno zemljište površine 13a u mestu Svetozar Miletić (opština Sombor) Na parceli se nalazi voćnjak sa šljivama... više

25.750€ 0 €/m²)

  • 0m²

Četvoroiposoban stan NOVI SAD, 260000€

Vidovdansko Naselje, Novi Sad

<p>Vidovdansko naselje, novogradnja ODMAH USELJIVA NEKRETNINA. Agencijska oznaka stana 1102435. Cena stana 260.000eu +3% agencijske provizije.... više

260.000€ (1 756 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 148m²
  • Prizemlje/2 spratova

U ponudi plac od 5 ari u selu Žunje

Knić, Knić, Knić

Na prodaju parcela od 5 ari u selu Žunje, opština Knić. Plac je poljoprivredno zemljište, po kulturi njiva treće klase. Nalazi se u blizini... više

6.000€ (12 €/m²)

  • 500m²

Zvezdara, Vojvode Vlahovića - Nikole Altomanovića, 42m2

Vojvode Vlahovića, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vojvode Vlahovića - Nikole Altomanovića 1.5, 42m2, PR/2, podno grejanje/struja, inverter klima, interfon, parking, garaža U mirnoj... više

92.400€ (2 200 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • Prizemlje/2 spratova

Zvezdara, Vojvode Vlahovića - Nikole Altomanovića, 55m2

Vojvode Vlahovića, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vojvode Vlahovića - Nikole Altomanovića 2.5, 55m2, 2/2, podno grejanje/struja, inverter klima, interfon, parking, garaža U mirnoj... više

121.000€ (2 200 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • 2/2 spratova

Plac, Trupale, 13a, asfaltni prilaz

Trupale, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u selu Trupale na samo 12 km od centra Niša. Ukupna površina placa je 2540m2, prodaje se polovina 1270m2. Većim delom plac... više

21.500€ (16 €/m²)

  • 1270m²

Novi Sad, Telep, Milana Savića, 4.0, 221m2, 313795EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 108782, PR/, klima, telefon, terasa, uknjizen, garaza, parking. Prodaje se useljiv stan u porodicnom stambenom objektu sa samo... više

313.795€ (1 419 €/m²)

  • 4 soba
  • 221m²

Budva, Centar, Jadranski put , 3.0, 80m2, 240000EUR

Centar, Budva

Agencijski ID: 108146, II/III, terasa, uknjizen, garaza. Garazno mesto je 20.000e. Radi se o novijoj gradnji, zgrada sa 3 sprata. Stan je na... više

240.000€ (3 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 2/3 spratova