Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7495 oglasa

Zvezdara, Dimitrija Tucovića, Dimitrija Tucovića, 3.5, 83m2, 305000 EUR

Dimitrija Tucovića, Beograd

Prostran komforan stan u novijoj zgradi na odličnoj lokaciji, u blizini javnog prevoza, škola, vrtića, snabdevanja, bolnice i svih sadržaja... više

305.000€ (3 674 €/m²)

  • 4 soba
  • 83m²
  • 6/7 spratova

Fruška Gora, Fruška gora, Velika Remeta, 3.0, 110m2, 210100EUR

Fruška Gora, Fruška Gora

Agencijski ID: 111229, 10a, prizemna, struja, kanalizacija, klima, terasa, u izgradnji, parking, dvoriste/basta, ostava, mogucnost prosirenja,... više

210.100€ (1 910 €/m²)

  • 110m²

Plac za gradnju u Gabrovačkoj Reci, 2709 m2

Gabrovačka reka, Palilula, Niš

Na prodaju građevinsko zemljište u Gabrovačkoj reci, u blizini restorana Žirado. Plac je površine 2709 m2 i sastoji se od dve parcele. Nalazi... više

55.000€ (20 €/m²)

  • 2709m²

Petosoban stan NOVI SAD, 260000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101341, CENA: 260.000 e + 3% agencijske provizije. U mirnom delu Novog Sada, na svega nekoliko minuta od pešačke zone,... više

260.000€ (1 954 €/m²)

  • 5 soba
  • 133m²
  • 4/5 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, BW KING'S PARK RESIDENCES, 2.0, 54m2, 290000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 110447, V/XV, terasa, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Dvosoban stan, u Beogradu na vodi, u zgradi BW King's Park Residence.... više

290.000€ (5 370 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 5/15 spratova

Četvorosoban stan PETROVARADIN, 165000€

Alibegovac, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101010 CENA je sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju četvorosoban, potpuno NOV stan u Petrovaradinu, na... više

165.000€ (2 115 €/m²)

  • 4 soba
  • 78m²
  • 2/3 spratova

Vračar, Hram Svetog Save, , 3.0, 83m2, 289000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 123542, IV/IV, terasa(2), uknjizen, nov luks, stambena zgrada. Svetao i autentican 3.0 stan u srcu Vracara sa pogledom na Hram,... više

289.000€ (3 481 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 4/4 spratova

VRACAR CUBURA 82m2 , 2T , 390000e

Cubura, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cubura, Sazonova, 3.0, 82 m2 sa 2 terase, V od V spratova, cg, lift, interfon, klima, izvorno stanje,... više

390.000€ (4 756 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 5.sprat

Novi Sad, Adamovićevo Naselje, Cara Dušana, 6.0, 150m2, 465000EUR

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 129535, I/II, lift, novogradnja. Prodaje se stan 150m2 sa PDV, u izgradnji na I spratu, u okolini Cara Dusana. LIFT. Useljenje:... više

465.000€ (3 100 €/m²)

  • 6 soba
  • 150m²
  • 1/2 spratova

Grocka, Vrčin, Avalska , 3.0, 180m2, 120000EUR

Vrčin, Beograd

Agencijski ID: 69700, PR/PR, terasa, uknjizen, stara gradnja, parking, dvoriste/basta, poslovna zgrada. Radionica za drveni namestaj sa placem... više

120.000€ (666 €/m²)

  • 180m²

Poslovni prostor, Vojna bolnica

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju poslovni prostor u blizini Vojne bolnice. Nalazi se na odličnoj lokaciji, nedaleko od bolnice, Kliničkog centra, Medicinskog fakulteta.... više

280.000€ (1 609 €/m²)

  • 174m²
  • Prizemlje

Novi Beograd, Blok 28 - Bulevar Arsenija Čarnojevića, 188m2

Blok 28, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 28 - Bulevar Arsenija Čarnojevića poslovni prostor, 188m2, PR/11, CG, lift, telefon, interfon, parking Prodaje se izuzetan... više

398.000€ (2 117 €/m²)

  • 188m²
  • Prizemlje/11 spratova