Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7494 oglasa

Vračar, Hram Svetog Save - Hadži Melentijeva, 41m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

Vračar, Hram Svetog Save - Hadži Melentijeva poslovni prostor, 41m2, prizemlje, CG, telefon, interfon, parking Na prodaju kompletno renoviran,... više

166.000€ (4 048 €/m²)

  • 41m²
  • Prizemlje

Plac u Dragobraći, kod Kragujevca - 6000 m2 građevinsko zemljište

Dragobraća, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju parcela površine 6000 m2, gradsko građevinsko zemljište, u Dragobraći. Na parceli je odrađena prenamena zemljišta u gradsko građevinsko... više

180.000€ (30 €/m²)

  • 5968m²

EKSKLUZIVNA VILA - DEDINJE

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo vam izuzetno dostignuce savremene arhitekture, luksuznu vilu koja se prostire na vise od 10 ari divno uredjenog placa(pravilnog... više

2.200.000€ (3 470 €/m²)

  • 634m²

POSLOVNI PROSTOR!!! CENTAR!!

Centar, Sombor

Peodaje se poslovni prostor površine 101m2 u centru grada,nekadašnja diskote Zebra.Nalazi se na frekventnoj lokaciji,idealan za različite delatnosti... više

103.000€ (1 019 €/m²)

  • 101m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Centar - Četvorosoban stan ID#1001061

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Stevana Milovanova. Izdvajamo iz ponude komforan i svetao, po strukturi četvorosoban dupleks stan koji se nalazi na... više

185.400€ (2 060 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 90m²
  • 2/2 spratova

Četvorosoban stan PETROVARADIN, 151200€

Karagaca, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100732 - CENA 151.200 + 3 % agencijska provizija. Oglašavamo na prodaju četvorosoban stan, u novoizgrađenom kompleksu koji... više

151.200€ (2 100 €/m²)

  • 4 soba
  • 72m²
  • 1/2 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 103000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102498, cena nekretnine 103,000e + 3% agencijke provizije. Novi Sad, Centar, 34m2, treći sprat. Odlična komforna garsonjera,... više

103.000€ (3 029 €/m²)

  • Garsonjera
  • 34m²
  • 3/4 spratova

PRAVA PRILIKA – JEDNOSOBAN STAN U VRNJAČKOJ BANJI, IDEALAN ZA STANOVANJE I P

Vrnjačka Banja

Prodaje se moderan jednosoban stan u kvalitetnoj novogradnji na atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji – najtraženijem turističkom mestu u Srbiji,... više

76.030€ (2 000 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 38m²
  • Prizemlje/3 spratova

Na prodaju dve kuće u jednom dvorištu - Šest Topola

Šest Topola, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se parcela od 4 ara u Ljubinim livadama sa dve kuće. Jedna kuća je starije gradnje (građena osamdesetih godina), dok je druga novije... više

120.000€ (670 €/m²)

  • 179m²
  • Prizemlje

Lokal,Podzemni prolaz

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se lokal u podzemnom prolazu, u neposrednoj blizini Njujorkera, uknjižene površine 8 m2, bez mokrog čvora, od sanitarije poseduje samo... više

14.700€ (1 837 €/m²)

  • 8m²
  • Prizemlje

MLADENOVAC MEDJULUZJE 151m2 , 24 , 89000e

Medjuluzje, Mladenovac, Beograd

IZUZETNO KVALITETNO GRAĐENA KUĆA SA GARAŽOM I PLACEM OD 10 ARI. ODMAH USELJIVA, JER SEM SPOLJNE PVC STOLARIJE, DOBRIH PODOVA I KUPATILA, KUĆA... više

89.000€ (589 €/m²)

  • 151m²

Kuća u Kniću, naselje Guncati osnova 60 m2, plac 3000 m2

Guncati, Knić, Knić

Na prodaju odmah useljiva kuća u selu Guncati, površine 143 m2 na placu površine 3000 m2 .... više

56.000€ (391 €/m²)

  • 143m²
  • Prizemlje