Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7496 oglasa

Vrnjačka banja, odlična porodična kuća nove gradnje, 220m2, neposredna bliz

Vrnjačka banja, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja

Na prodaju novoizgradjena kuća u Vrnjačkoj Banji, naselje Raj, na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini novoizgrađenog Aqva parka, iznad... više

270.000€ (1 173 €/m²)

  • 230m²
  • Prizemlje

Prodaja garsonjere Zlatibor – Golija, odlična lokacija blizu jezera i centra

Golija, Zlatibor

Na prodaju funkcionalna garsonjera površine 24 m² u jednom od najlepših delova Zlatibora – naselju Golija. Stan se nalazi na samo nekoliko minuta... više

52.000€ (2 166 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 24m²
  • 1/3 spratova

Ugostiteljski kompleks - nekadašnja diskoteka Hula Hula

Donji Krčin, Okolina, Varvarin

Specijalna i jedinstvena ponuda ugostiteljski i stambeni kompleks u centralnom delu Srbije. Prodaje se potpuno razrađen posao ugostiteljstva,... više

140.000€ (93 €/m²)

  • 1500m²
  • 1/3 spratova

Novi Beograd, YUBC, Bulevar Mihajla Pupina, 2.0, 75m2, 275000EUR

Blok 12 (yubc), Beograd

Agencijski ID: 101937, IV/VI, klima, lift(4), uknjizen, stara gradnja, pogodan za pp. Svetao i funkcionalan stan u jednoj od najkvalitetnijih... više

275.000€ (3 666 €/m²)

  • 2 soba
  • 75m²
  • 4/6 spratova

Odlična investiciona prilika – garsonjera 22m² na top lokaciji kod Futoške

Centar, Novi Sad

Na prodaju potpuno funkcionalna i uknjižena garsonjera od 22m², smeštena na II spratu u kvalitetnoj zgradi sa dva lifta, u samom srcu Bulevara... više

89.000€ (4 045 €/m²)

  • Garsonjera
  • 22m²
  • 2.sprat

Plac u Ilićevu, 65 ari

Ilićevo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Ilićevu , na 100m od škole, površine 65 ari . Plac se može isparcelisati i na manje površine. Cena je na upit i dogovara... više

58.100€ (9 €/m²)

  • 6447m²

Stan u Novogradnji u Vrnjačkoj Banji: Kvalitetna Gradnja, Izvrsna Lokacija, Pr

Raj, Vrnjačka Banja

Na prodaju stan u novogradnji na prestižnoj i atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, površine 37.09 m². Stan se nalazi u savremenoj stambenoj... više

63.053€ (1 704 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 37m²
  • Prizemlje/3 spratova

Voždovac, Braće Jerković, Zaplanjska, 1.5, 36m2, 135000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 131908, III/IV, klima, uknjizen, podrum. *** Veoma funkcionalan, svetao, renoviran stan *** odlicno lokacijski pozicioniran.... više

135.000€ (3 750 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 3/4 spratova

Dorćol, salonac - Strahinjića Bana 60kvm (56+4)

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Kompletno renoviran salonac na najatraktivnijoj lokaciji u centru grada, u srcu Dorćola. Blizina restorana, kafića, marketa, Kalemegdana i svih... više

319.000€ (5 696 €/m²)

  • 3 soba
  • 56m²
  • 3/6 spratova

Plac, površine 942m2, Donje Vlase

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac u Donjem Vlasu, površine 942m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, idealan za gradnju porodične kuće ili vikendice.... više

21.000€ (22 €/m²)

  • 942m²

Prodaja lokala Novi Sad – Lokali na Telepu od 30 do 191 m², odlična lokacij

Telep, Novi Sad

Prodaja lokala Novi Sad – Na odličnoj lokaciji na Telepu u ponudi su lokali različitih kvadratura od 30 m² do 191 m², idealni za različite vrste... više

93.060€ (2 737 €/m²)

  • 34m²
  • Prizemlje

Telep, Novi Sad

450.745€ (2 359 €/m²)

  • 191m²
  • .sprat