Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7496 oglasa

Novi Sad, Bulevar Evrope, Tihomira Ostojića, 4.0, 106m2, 265000EUR

Bulevar Evrope, Novi Sad

Agencijski ID: 94351, V/, lift, terasa(3), uknjizen. Stan je na V i VI spratu, na dve etaze, bez kosina. Stan ima 106m2 (grejna povrsina) sa... više

265.000€ (2 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 106m²
  • 5.sprat

Sopot, Rogača - Milosava Vlajića, 168m2

Rogača, Sopot, Beograd

Sopot, Rogača - Milosava Vlajića kuća, 168m2, terasa, prizemlje, grejanje na čvrsto gorivo, podno grejanje, video nadzor, podrum, parking,... više

399.000€ (2 375 €/m²)

  • 168m²
  • Prizemlje

Poslovni Prostor-Hotel, Mali Jastrebac, 702m2

Merošina, Merošina, Merošina

Na prodaju hotelski kompleks na planini Mali Jastrebac. Nalazi se na 35 km od Niša, okružen najšumovitijom planinom u Srbiji- Jastrebac i predstavlja... više

415.000€ (591 €/m²)

  • 702m²
  • Prizemlje

Trosoban stan NOVI SAD, 210000€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101926 - CENA 210.000 +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA, Prodaje se trosoban , kompletno renoviran i namešten stan u najlepšem delu... više

210.000€ (3 181 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 5/7 spratova

Prodaje se objekat Metalopreradjivačke Industrije Blace sa zemljištem

Blace, Blace, Blace

Prodaje se objekat i zemljište uz zgradu u Blacu. Lociran je u Topličkom okrugu. Geo strateškim položajem kao i prirodnim okruženjem, predstavlja... više

237.150€ (59 €/m²)

  • 4000m²
  • Prizemlje

Voždovac, Voždovačka crkva, Vojvode Stepe, 3.0, 146m2, 423000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 132275, VI/XXI, lift(2), terasa, uknjizen. Retko u ponudi, autentican stan, u zgradi iz 70ih. Samo 2 stana na spratu. Svetao... više

423.000€ (2 897 €/m²)

  • 3 soba
  • 146m²
  • 6/21 spratova

Trosoban stan od 77m2 na pijaci

Pijaca, Jagodina

U pitanju je nadogradnja, stan ima 77m2, poseduje 2 spavaće sobe, dnevnu sobu, kuhinju sa trpazarijom, kupatilo i dve terase. U sobama ima kosina.... više

65.000€ (844 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 4/4 spratova

Kuća u Kragujevcu, osnova 94 m2, plac 4,27 ara

Erdeč, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Kragujevcu, naselje Erdeč, površine u osnovi 94 m2.... više

150.000€ (1 595 €/m²)

  • 94m²
  • Prizemlje

Vračar, Cvetni trg, Kralja Milutina, 2.0, 58m2, 280000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 106910, I/VI, uknjizen, izvorno stanje, stara gradnja, podrum, ostava, Adaptibilanu u 3, stambena zgrada. Veoma lep, zdrav 2.0... više

280.000€ (4 827 €/m²)

  • 2 soba
  • 58m²
  • 1/6 spratova

Vračar, Neimar, Gospodara Vučića, 2.0, 60m2, 299000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 109395, I/III, lift, francuski balkon, uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Fantastican 2.0 stan sa smart... više

299.000€ (4 983 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 1/3 spratova

Voždovac, Medaković, Braće Srnić, 2.0, 43m2, 80000EUR

Medaković, Beograd

Agencijski ID: 106204, VII/VII, lift, uknjizen, podrum. Stariji bracni par prodaje NEUSELJIV stan, sto znaci da ostaju u njemu za zivota. Lep,svetao,... više

80.000€ (1 860 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 7/7 spratova

Višenamenski prostor u suterenu nove stambene zgrade , 86 m2, u blizini buleva

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju višenamenski prostor u suterenu nove stambene zgrade , 86 m2, u blizini bulevarske pijace. Pogodan je za poslovni prostor ili čak... više

45.000€ (542 €/m²)

  • 83m²
  • Prizemlje