Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7498 oglasa

Prodaja stanova u Pančevu – jednosobni, dvosobni, trosobni i četvorosobni s

Gornji Grad Margita, Pančevo

Prodaja stanova Pančevo – Kvalitetna novogradnja, različite strukture i kvadrature, odlična lokacija U ponudi je prodaja stanova u Pančevu... više

139.586€ (2 288 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 61m²
  • 1/4 spratova

Gornji Grad Margita, Pančevo

249.962€ (2 272 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 110m²
  • 1/4 spratova

Gornji Grad Margita, Pančevo

137.388€ (2 289 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 2/4 spratova

Gornji Grad Margita, Pančevo

152.071€ (2 269 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • 1/4 spratova

Širi centar, Pančevo

130.570€ (2 290 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 1/4 spratova

Gornji Grad Margita, Pančevo

186.174€ (2 270 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 82m²
  • 1/4 spratova

Gornji Grad Margita, Pančevo

147.267€ (2 301 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 2/4 spratova

Gornji Grad Margita, Pančevo

188.894€ (2 275 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 83m²
  • 2/4 spratova

Na prodaju kuća u centru u blizini Osnovog suda i Narodnog pozorišta

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se kuća u centru grada. Kuća je uknjižene površine 61m2, privatna je svojina 1 kroz 1. Nalazi se na zajedničkoj parceli sa pravom prolaska... više

80.000€ (1 311 €/m²)

  • 61m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Grbavica, Danila Kiša, 4.0, 134m2, 385000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 116173, V/V, klima, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se DUPLEX, 134m2, na Grbavici. + 2 PARKING MESTA. Komforan, svetao, cetvorosoban... više

385.000€ (2 873 €/m²)

  • 4 soba
  • 134m²
  • 5/5 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 180000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100904 CENA 180000 + provizija 3%. Oglašavamo na prodaju komforan, četvorosoban stan, u izvornom stanju, na Bulevaru Oslobođenja.... više

180.000€ (2 432 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 74m²
  • 3/7 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 130000€

Centar, Novi Sad

CENTAR, UKNJIŽEN , JEDNOIPOSOBAN+Agencijsk aoznaka 1101289 . CENA STANA JE 130000E + 3% . Podaje se manji duplex stan u funkciji jednoiposobnog... više

130.000€ (2 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 52m²
  • 2/2 spratova