Pronađeno 10015 oglasa

Milosevacko jezero

Milosevacko jezero, Velika Plana, Velika Plana

Vikendica se nalazi na 100 m od Milosevackog jezera, 80 km od Beograda, kod Lozovicke cesme i vinarije Radovanovic. Kuca je zidana punom ciglom... više

33.000€ (294 €/m²)

  • 112m²
  • 1/2 spratova

Braće Jerković, Piva Karamatijevića, 3.0, 72m2, 4/4, uknj

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Voždovac, Braće Jerković, Piva Karamatijevića uknjižen, adaptibilan, trosoban stan od 72m2 u izvornom stanju. Na četvrtom spratu od četiri,... više

144.000€ (2 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 4/4 spratova

Novi Sad, Grbavica, Danila Kiša, 2.0, 40m2, 140000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 132057, VPR/IV, lift, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju odlican dvosoban stan na jednoj od najatraktivnijih... više

140.000€ (3 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²

Novi Sad, Nova Detelinara, Koste Racina, 3.0, 70m2, 174000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 120766, V/V, dupleks, klima, lift, terasa, uknjizen, garaza, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju trosoban potpuno... više

174.000€ (2 485 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 5/5 spratova

Savski Venac, Dedinje - Neznanog junaka 131m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

2.0, 131m2, 1/3, LUX, podno grejanje (gas), lift, dva garažna parking mesta, ostava, smart home sistem upravljanja, video nadzor, interfon,... više

990.000€ (7 557 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 131m²
  • 1/3 spratova

Prodaje se stan u blizini Doma Zdravlja, povrsine ...

Ćele kula, Medijana, Niš

Prodaje se stan u blizini Doma Zdravlja, povrsine 86,67 m2. To je dupleks u nadogradnji na petom spratu bez lifta. Stan je odličnog rasporeda... više

109.300€ (1 270 €/m²)

  • Garsonjera
  • 86m²
  • Prizemlje/5 spratova

VOZDOVAC VOZDOVAC 604m2 , 2T+2B , 1350000e

Vozdovac, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Nikole Djurkovica, 11.0 kuca od 604 m2 sa 2 terase i 2 balkona, na placu od 6 ari, PR + II... više

1.350.000€ (2 235 €/m²)

  • 604m²

GROCKA KALUDJERICA 82m2 , 2T , 152600e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 81.61 m2 sa 2 terase, I od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima,... više

152.600€ (1 860 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 1.sprat

Plac 583 m2, Gabrovačka reka, ispod Stadiona Mašinac

Gabrovačka reka, Palilula, Niš

Na prodaju plac 583 m2, ispod Stadiona Mašinac, izlazi na Čemerničku ulicu. Plac je gradsko građevinsko zemljište, nalazi se u nasaljenom delu,... više

9.745€ (16 €/m²)

  • 583m²

Na prodaju jednoiposoban stan, 33m2

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan 33m2, kod Fakulteta zaštite na radu. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom sa izlazom... više

71.000€ (2 151 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • 5/6 spratova

LAZAREVAC STEPOJEVAC 99m2 , 60000e

Stepojevac, Lazarevac, Beograd

Uknjižena kuca 99m˛ na placu od 17 ari, na 400m od centra Stepojevca, blizu škole, ambulante, pijace, pošte, autobuske stanice, u blizini Ibarske... više

60.000€ (606 €/m²)

  • 99m²

Kalenić pijaca, Kneza od Semberije, 45m2, 1.5, 3/5

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca, Kneza od Semberije, odličan, uknjižen, jedoiposoban stan od 45m2. Na trećem je spratu od pet, sa centralnim grejanjem.... više

235.000€ (5 222 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 3/5 spratova