Za upit 4344 Centar pronađeno 3541 oglasa

STAN! CENTAR!

Centar, Sombor

STAN! CENTAR, Vojvođanska ulica, prodaje se dvosoban stan veličine 56m2 na 5.spratu u zgradi koja ne poseduje lift. Sastoji se od hodnika, dnevnog... više

57.500€ (1 026 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 5/5 spratova

NOV DVORIŠNI STAN

Centar, Apatin

Nedaleko od centra Apatina se prodaje potpuno nov dvorišni stan od 44m2. Kuća je čvrste gradnje, po podu je nov laminat i pločice. Stan čine... više

37.000€ (840 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • Prizemlje

Prodaja garsonjere Kragujevac – centar

Centar, Kragujevac

Na prodaju garsonjera u Kragujevcu, u centru grada, na odličnoj lokaciji u mirnoj stambenoj zgradi sa manjim brojem stanova. Garsonjera se nalazi... više

50.000€ (2 777 €/m²)

  • Garsonjera
  • 18m²
  • Prizemlje

Centar – Stan 50 m² sa dve terase na 2 min od pešačke zone

Centar, Jagodina

Na prodaju je funkcionalan i svetao stan površine 50 m², idealan za život u samom srcu grada. Udaljen je svega 2 minuta pešice od centra, što... više

50.000€ (1 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • 3/3 spratova

LOKAL NOVI SAD, 46350€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 8089641 Na prodaju uknjižen, potpuno renoviran lokal u strogom centru grada. Lokal može imati višenamensku upotrebu, kao što... više

46.350€ (1 598 €/m²)

  • 29m²

Stanovi u izgradnji -GARSONJERA

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Veoma blizu svih gradskih... više

38.400€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 3/7 spratova

Stanovi u izgradnji -GARSONJERA

Centar, Jagodina

38.400€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 4/7 spratova

Stanovi u izgradnji -GARSONJERA

Centar, Jagodina

38.400€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 6/7 spratova

Stanovi u izgradnji - GARSONJERA

Centar, Jagodina

38.400€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 1/7 spratova

Stanovi u izgradnji -GARSONJERA

Centar, Jagodina

38.400€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 2/7 spratova

Poljoprivredno zemljište, voćnjak u rodu u Malom Krčmaru kod Rače - ukupna

Centar, Rača, Rača

Na prodaju poljoprivredno zemljište, celina koju čine četiri parcele, njive 4.klase na kojima je podignut voćnjak, zasad šljiva, koje su u rodu.... više

36.000€ (1 €/m²)

  • 28437m²

DVORIŠNI STAN

Okolina, Sombor

DVORIŠNI STAN! U blizini gradskog kupališta "Štrand", prodaje se dvorišni stan veličine 36m2. Sastoji se od predsoblja, kuhinje sa trpezarijom,... više

27.000€ (750 €/m²)

  • soba
  • 36m²
  • Prizemlje