Za upit 4344 Centar pronađeno 3541 oglasa

PRODAJA – Jednosoban stan 37 m², širi centar

Širi centar, Jagodina

Na prodaju je funkcionalan jednosoban stan površine 37 m², u širem centru grada. Stan je praktično organizovan i pogodan za život ili kao investicija.... više

45.000€ (1 216 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 37m²
  • 5/5 spratova

Bačka Palanka, Centar, Blok 100, 18a, 45000EUR

Centar, Bačka Palanka

Agencijski ID: 117698, plac. HITNO!!! Na prodaju gradjevinski plac u Backoj Palanci ( Blok 100). Povrsina placa je1807m2 ali zbog oduzimanja... više

45.000€ (25 €/m²)

  • 1800m²

New District garaža u zatvorenom stambenom kompleksu - Jagodina

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan... više

31.323€ (1 252 €/m²)

  • 25m²
  • .sprat

Prodaja stanova Vrnjačka Banja centar – novogradnja, moderan kompleks, ideal

Sunčani breg, Vrnjačka Banja

U ponudi je moderan i kvalitetno opremljen stambeni kompleks u samom centru Vrnjačke Banje, jednom od najpoznatijih turističkih centara Srbije.... više

43.890€ (1 995 €/m²)

  • Garsonjera
  • 22m²
  • 1/4 spratova

Kuća sa imanjem - Ursule kod Rekovca

Centar, Rekovac, Rekovac

Na prodaju kuća od 81m2 na 81,4 ari i 2,35 hektara zemlje. Kuća se nalazi pored asfaltnog puta sa velikim dvorištem i delom zemljišta iza... više

33.000€ (407 €/m²)

  • 81m²
  • Prizemlje

Plac, Belotinac, 506m2

Doljevac, Doljevac, Niš

Na prodaju odličan plac u Belotincu, opština Doljevac na finoj lokaciji za porodično stanovanje. Nalazi se u mirnom delu, okružen porodičnim... više

9.000€ (17 €/m²)

  • 506m²

Prodaje se stan 50m² – odlična lokacija, Paraćin

Centar, Paraćin

Na prodaju stan od 50m² u Paraćinu, odlična lokacija – blizina centra, škola, prodavnica i javnog prevoza. Stan je u starogradnji, ali izuzetno... više

33.000€ (660 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 5/5 spratova

Poslovni prostor - ulični lokal, centar Bele Palanke, 36 m2

Bela Palanka, Bela Palanka, Bela Palanka

Na prodaju višenamenski poslovni prostor - ulični lokal, pogodan za izdavanje ili različite poslovne aktivnosti, zbog svoje atraktivne... više

44.800€ (1 244 €/m²)

  • 36m²
  • Prizemlje

Na prodaju plac

Širi centar, Ćuprija

Na prodaju plac na lepoj lokaciji Ukoliko želite da pogledate nekretinu sa nekim od naših agenata ili imate dodatnih pitanja u vezi ove ili... više

31.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novi Sad, Centar, , 1.0, 25m2, 45000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 119517, I/, lokal. Prodaje se uknjizen poslovni prostor na prvom spratu novije zgrade u pesackoj zoni u centru grada. Pogodan... više

45.000€ (1 800 €/m²)

  • 25m²
  • 1.sprat

Lokal iz dva nivoa/Centar

Centar, Jagodina

Prizemlje - 40m2 Suteren - 40m2 više

49.500€ (618 €/m²)

  • 80m²
  • /2 spratova

Vračar, Južni bulevar, , 12m2, 27600EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 124584. Komforno garazno mesto u Juznom bulevaru u novogradnji.Standardna visina, povrsina 12m2. U cenu je uracunat pdv. Vise... više

27.600€ (2 300 €/m²)

  • 12m²