Za upit 4344 Centar pronađeno 3541 oglasa

Garsonjera u izgradnji 27.57m², PR, Obrenovac, CENTAR – 55.140€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju moderna i funkcionalna garsonjera površine 27.57m², smeštena u centru Obrenovca, u kvalitetnoj novogradnji. Stan se nalazi u prizemlju... više

55.140€ (2 042 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • Prizemlje

PRODAJA LOKALA NOVI SAD CENTAR – PARIŠKI MAGAZIN 25m2, ODLIČNA LOKACIJA ZA

Centar, Novi Sad

Prodaja lokala u Novom Sadu, u samom centru grada – Pariski magazin. U ponudi je poslovni prostor površine 25m², smešten na prvom spratu jedne... više

50.470€ (2 018 €/m²)

  • 25m²
  • 1.sprat

Apartman na prodaju

Centar, Paraćin

Izuzetno lepi apartman u radu. Uz mogućnostt življenja ili uz sadašnje rentiranje mogućnost otplate na 3-4 godine. Hvala što ste izdvojili... više

40.000€ (1 600 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 25m²
  • .sprat

Na prodaju jednosoban stan

Centar, Jagodina

Stan se prodaje sa svim stvarima. Idealan stan za izdavanje. više

40.000€ (1 081 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 37m²
  • 4/4 spratova

U ponudi velika parcela u centralnom delu sela Dobrovodice kod Batočine

Dobrovodica, Okolina, Batočina

Ukupna površina zemljišta od 1,32 hektara se sastoji iz šest spojenih parcela u jednu celinu. Lokacija je odlična na 5 kilometra od Batočine... više

28.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Garsonjera NOVI SAD, 50000€

Centar, Novi Sad

CENTAR, DVORIŠNI STAN, POVOLJNO. Agencijska oznaka 1101282.CENA STANA JE 50000E + 3% . Prodaje se manji stan u strogom centru. Stan je u prizemlju... više

50.000€ (2 777 €/m²)

  • Garsonjera
  • 18m²
  • Prizemlje/1 spratova

Plac na dobroj lokaciji za izgradnju kuće

Širi centar, Jagodina

Potreban Vam je dobar plac gde bi ste gradili kuću e ovaj plac se nalazi na takvoj lokaciji. Površina placa je 5.49 ari, širina uz asfalti put... više

34.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

KUĆA! BLIZU CENTRA

Centar, Sombor

KUĆA! Kod Čonopljanskog puta, prodaje se kuća veličine 108m2 na placu od 350m2, dimenzija cca 17mx20m. Nekretnina je pogodna za kompletnu adaptaciju... više

39.000€ (361 €/m²)

  • 108m²
  • .sprat

Planina, Centar, -, 0.5, 36m2, 55000 EUR

Centar, Kopaonik

Odličan, komforan studio na izuzetnoj lokaciji, na 850m od prve staze i 3 km od centra. Nalazi se u maloj, mirnoj zgradi, do glavnog puta. Agencijska... više

55.000€ (1 527 €/m²)

  • 1 soba
  • 36m²
  • 1/4 spratova

Kuća U Rekovcu, 90 m2, plac 5 ari

Centar, Rekovac, Rekovac

Na prodaju Kuća u Rekovcu, površine 90m2. Na placu površine 5 ari,... više

38.000€ (463 €/m²)

  • 82m²
  • Prizemlje

Lokal, Kalča

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan lokal u strogom centru u tržnom centru Kalča, odličan za izdavanje. Kompletno je renoviran bez ulaganja, inače višenamenski... više

34.000€ (1 360 €/m²)

  • 25m²
  • 2/3 spratova

Nekretnina koja se retko pojavljuje – centar Jagodine

Centar, Jagodina

U ponudi je izuzetno atraktivan stan smešten u samom srcu grada, u jednoj od najpoznatijih i najtraženijih zgrada u Jagodini. Nekretnina predstavlja... više

60.000€ (1 428 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 2/2 spratova