Za upit 4344 Centar pronađeno 3541 oglasa

Na prodaju lokal u Obrenovićevoj ulici u podzemnom prolazu

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se lokal u centru u Obrenovićevoj ulici u podzemnom prolazu, namenjen za više delatnosti, idealan za izdavanje. Površine je 8m2, uknjižen,... više

29.000€ (3 625 €/m²)

  • 8m²
  • Prizemlje

Jednosoban stan u centru

Centar, Jagodina

Na prodjau stan jednosoban u centru grada Stan se nalazi na petom spratu , sastoji se od hodnika iz kog se ulazi u dnevni boravak koji je... više

34.000€ (1 259 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 27m²
  • 5/5 spratova

Lokal Podzemni prolaz

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u Podzemnom prolazu. Lokal je površine 18 m2, pogodan za obavljanje različitih delatnosti. Odlična lokacija, sam centar grada... više

33.000€ (1 833 €/m²)

  • 18m²
  • Prizemlje

New District garaža u zatvorenom stambenom kompleksu - Jagodina

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan... više

34.092€ (1 262 €/m²)

  • 27m²
  • .sprat

Garsonjera u novogradnji

Centar, Paraćin

Na prodaju garsonjera u novogradnji, po ceni od 1100 € po kvadratnom metru. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u centru grada, sa svim važnim... više

34.100€ (1 100 €/m²)

  • Garsonjera
  • 31m²
  • 3/3 spratova

Garsonjera u novogradnji

Centar, Paraćin

34.100€ (1 100 €/m²)

  • Garsonjera
  • 31m²
  • 3/3 spratova

LOKAL NOVI SAD, 38000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka lokala 8089766, cena nekretnine je 38.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Centar / Kej, 25 m2, prizemlje plus suteren.... više

38.000€ (1 520 €/m²)

  • 25m²

SAMO KOD NAS!!! Lokal u neposrednoj blizini centra Jagodine, savršena lokacija

Centar, Jagodina

Tražite mesto za pokretanje ili proširenje biznisa? Ovo je prava prilika za Vas! Na prodaju lokal površine 19m² u neposrednoj blizini centra... više

38.000€ (2 000 €/m²)

  • 19m²
  • .sprat

Paraćin Gras

Paraćin, Paraćin - Centar, Paraćin

Na prodaju kuća u Paraćinu – mirna lokacija, legalizovana Prodaje se porodična kuća u mirnom delu Paraćin, u ulici Jovana Skerlića. Kuća je... više

30.000€ (375 €/m²)

  • 80m²
  • Prizemlje

Građevinsko zemljište Jumko

Širi centar, Vranje

P 17 ar/ m2- 17 evra/ u blizini Jumkove zgrade Za sve dodatne informacije javite se na naše brojeve telefona: 063/8440014 065/8440014 069/3440014... više

30.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju lokal od 28 m² sa već razrađenom delatnošću – idealna investi

Centar, Jagodina

U ponudi je poslovni prostor površine 28 m² koji predstavlja odličnu priliku za investiciju ili pokretanje sopstvenog biznisa. Lokal je trenutno... više

35.000€ (1 250 €/m²)

  • 28m²
  • Prizemlje

1.0, Zlatibor, Zova II, 29, 22m2

Centar, Zlatibor

1.0, Zlatibor, potes Zova, 29,22m2, EG, terasa Prodaje se apartman/stan u naseljenom mestu Zlatibor, potes Zova II. Površina apartmana je 29,22m2.... više

35.000€ (1 206 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 29m²
  • Prizemlje