Za upit 4326 Centar pronađeno 3556 oglasa

Novi Sad, Centar, Petra Drapšina, 2.0, 59m2, 175000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 127991, II/, stara gradnja. Na prodaju klasican dvosoban salonski stan koji je uknjizen i potpuno renoviran. Vise informacija... više

175.000€ (2 966 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • 2.sprat

Voždovac, Šumice, , 1.0, 25m2, 107000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 101764, II/VIII, klima, lift, francuski balkon, telefon, uknjizen, renoviran, parking. Izuzetno lokacijski pozicionirana garsonjera,... više

107.000€ (4 280 €/m²)

  • 1 soba
  • 25m²
  • 2/8 spratova

ODLIČNA LOKACIJA

Mlake, Sombor

KUĆA!Centar-Mlake,dve kuće na placu od 811m2,jedna je stara i kompletno za rusenje,a druga je novija,kompletno opremljena za život,trosobna,prizemna,bez... više

90.000€ (342 €/m²)

  • 263m²
  • .sprat

Odlična ponuda, kuća 62m2, u prirodnom okruženju, Berčinac

Berčinac, Crveni krst, Niš

Na prodaju fina, manja porodična kuća starije gradnje u Berčincu. Udaljena je oko 14 km od centra grada, dobro povezana sa dve prigradske... više

28.000€ (341 €/m²)

  • 82m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Centar - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001117

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Augusta Cesarca. Uknjižen, renoviran dvoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak Sinagoge... više

200.850€ (3 462 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 5/5 spratova

Stan u strogom centru Leskovca, 127m2

Centar, Leskovac, Leskovac

Na prodaju prelep dupleks u centru Leskovca, smešten na izvanrednoj lokaciji. Veličina stana je 127m2, nalazi se na V spratu kvalitetne, novije... više

120.000€ (944 €/m²)

  • 4 soba
  • 127m²
  • 5/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 170000€

Centar, Novi Sad

KEJ, DVOSOBAN . Agencijska oznaka 1100011. U prodaji je dvosoban stan u samoj blizini Dunava . Stan je orjentisan na dvorišnu stranu . Parkinga... više

170.000€ (2 698 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Socijalno, Slovacka, 0.5, 34m2, 108000EUR

Socijalno, Novi Sad

Agencijski ID: 131038, III/IV, terasa, uknjizen. Prodaje se stan u besprekornom stanju kod Socijalnog (Slovacka ulica). Uknjizen, moze kupovina... više

108.000€ (3 176 €/m²)

  • 1 soba
  • 34m²
  • 3/4 spratova

Jagodina, Đure Jakšića, 48m2 - LOKAL U TC MOST

Centar, Jagodina

Jagodina - Đure Jakšića lokal, 48m2, prizemlje, TA, interfon, video nadzor Na 10m od Doma zdravlja Jagodina, u ponudi је lokal u TC „Most“.... više

118.512€ (2 469 €/m²)

  • 48m²
  • Prizemlje

Dvosoban stan NOVI SAD, 150000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101832. CENA stana 150 000e + 3% agencijske provizije. Prodaje se namešten, i sve je već u ceni stana. Renoviran, bez dodatnih... više

150.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 1/5 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 103000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102498, cena nekretnine 103,000e + 3% agencijke provizije. Novi Sad, Centar, 34m2, treći sprat. Odlična komforna garsonjera,... više

103.000€ (3 029 €/m²)

  • Garsonjera
  • 34m²
  • 3/4 spratova

STAN-VENAC-NOVOGRADNJA!!!

Centar, Sombor

Prodaje se veoma lep i prostran trosoban stan u novogradnji,na atraktivnoj lokaciji površine 82 m², na 3. spratu zgrade sa liftom. Stan se... više

135.200€ (1 648 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • 3/3 spratova