Za upit 4326 Centar pronađeno 3560 oglasa

SAVSKI VENAC CENTAR 61m2 , 145000e

Centar, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Durmitorska, 1.0 lokal od 61 m2 sa bastom, PR od VII spratova, cg, renoviran, uknjizen kao poslovni... više

145.000€ (2 377 €/m²)

  • 61m²

Novogradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA – POVRAĆAJ PDV-a! Tražite savršeno mesto za život ili sigurnu investiciju? Predstavljamo vam modernu zgradu u izgradnji,... više

84.240€ (1 358 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 2/5 spratova

PRELEPO RENOVIRAN STAN NA GLAVNOJ ULICI

Centar, Sombor

STAN Prodaje se trosoban stan od 91m2 u pešačkoj zoni na prvom spratu. Stan je izuzetno lepo renoviran i čine ga predsoblje, velik i osunčan... više

103.000€ (1 131 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 91m²
  • 1.sprat

Trosoban stan sa dvorištem između centra i Akva parka

Širi centar, Jagodina

PORODIČAN STAN SA DVORIŠTEM – IZMEĐU CENTRA I AKVA PARKA! Ako tražite komfor, odličnu lokaciju i nešto što se retko nalazi na tržištu – ovo... više

115.000€ (1 455 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 79m²
  • Prizemlje/6 spratova

Vrnjačka banja, Centar, Rakićeva , 5.0, 200m2, 135000EUR

Centar, Vrnjačka Banja

Agencijski ID: 119592, 10a, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta. Vrnjci, 600m od Zeleznicke stanica, 200m od Magistrale 3km od... više

135.000€ (675 €/m²)

  • 200m²

Prostran dvoiposoban stan 61 m2, III sprat, Ub - 103.600€

Centar, Ub

U novoj, kvalitetno građenoj zgradi na Ubu, prodaje se dvoiposoban stan površine 61.34m². Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi koja poseduje... više

103.600€ (1 698 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 3.sprat

Petlovo brdo - centar naselja, uknjižen trosoban stan 88m2 + terasa ID#1603

Petlovo Brdo, Rakovica, Beograd

Prodajem komforan trosoban stan površine 88m2 + velika terasa 20m2, na prvom spratu kuće u nizu u samom centru naselja. Stan je lepog rasporeda,... više

139.500€ (1 585 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 88m²
  • 1/1 spratova

Topola - centar, 128.15 ari

Centar, Topola

Topola - centar plac, 128.15 ari, gradsko-građevinsko zemljište U mirnom delu varošice Topola, nalazi se plac na gradsko-građevinskom zemljištu... više

154.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prelep 3.0 stan, centar, 95m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan, lux stan, na Nišavskom keju, u centru grada, na veoma atraktivnoj lokaciji pogodnoj za porodično stanovanje i izdavanje.... više

167.000€ (1 757 €/m²)

  • 3 soba
  • 95m²
  • 6/6 spratova

kuća i lokal, kod azija centra

Kičevo, Medijana, Niš

Na prodaju kuća u ulici Ivana Milutinovića, u neposrednoj blizini Restorana Princ i Azija centra. Ukupna površina placa je 253 m2. Objekat je... više

80.000€ (941 €/m²)

  • 85m²
  • 1/1 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 150000€

Centar, Novi Sad

Centar, uknjižen jednoiposoban stan , odlična prilika za život ili investiciju . Agencijska oznaka stana 1101092, Novi Sad, Centar. CENA 150000... više

150.000€ (3 061 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 4/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 138000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 110958 -CENA 138.000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. Prodaje se odličan, potpuno namešten dvosoban stan kod Socijalnog . Stan... više

138.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • Prizemlje/4 spratova