Za upit 4326 Centar pronađeno 3560 oglasa

Topola - centar, 128.15 ari

Centar, Topola

Topola - centar plac, 128.15 ari, gradsko-građevinsko zemljište U mirnom delu varošice Topola, nalazi se plac na gradsko-građevinskom zemljištu... više

154.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prelep 3.0 stan, centar, 95m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan, lux stan, na Nišavskom keju, u centru grada, na veoma atraktivnoj lokaciji pogodnoj za porodično stanovanje i izdavanje.... više

167.000€ (1 757 €/m²)

  • 3 soba
  • 95m²
  • 6/6 spratova

Prodaja dvoiposobnog stana, Centar, pešačka zona, prelepa terasa, moguća zam

Rotkvarija, Novi Sad

Na prodaju je izuzetno atraktivan dvoiposoban stan u samom centru Novog Sada, na samo dva minuta hoda od pešačke zone. Retkost na tržištu zbog... više

142.150€ (2 538 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 3/3 spratova

Novi Sad, Centar - Uknjižen dupleks stan ID#1001139

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Šafarikova. Uknjižen dvoiposoban dupleks stan nadomak Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone. Ovaj stambeni prostor... više

159.650€ (2 617 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 3/3 spratova

Veliki četverosoban stan koji može da se pretvori u dva manja

Centar, Jagodina

S obzirom da je stan u sivoj fazi pruža vam mogućnost predvajanja u dva manja po želji.Iza zgrade ima parking mesto. Plaćeni priključci za... više

105.000€ (719 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 146m²
  • 2/2 spratova

Luksuz koji postaje dom – Nov stan u srcu grada, 85m² + 10m2 terasa

Centar, Jagodina

U ponudi je ekskluzivan stan u novogradnji, površine 85 kvadrata + 10m2 terasa, namenjen svima koji žele da žive urbano, udobno i bez kompromisa.... više

105.000€ (1 235 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 85m²
  • 5/5 spratova

Prodaje se plac u Merošini 2742m2

Merošina, Merošina, Merošina

Prodaje se plac u centru Merošine površine 2742m2. Plac je frontalne širine je oko 15 m. Plac je gradsko građevinsko zemljilste na njemu je... više

15.000€ (5 €/m²)

  • 2742m²

Moderan stan u centru Jagodine - Mogućnost plaćanja na rate

Širi centar, Jagodina

Obaveštavamo vas da je započet novi projekat novogradnje. Iskoristite mogućnost plaćanja na rate, kao i mogućnost povraćaja PDV-a i uštedite... više

90.000€ (1 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 6/6 spratova

Prodaje se stan 71 m² u Jagodini – odlična lokacija, sa prelepim pogledom

Širi centar, Jagodina

Na prodaju komforan i funkcionalan stan površine 71 m², smešten u blizini svih važnih sadržaja Stan je moguće kupiti na kredit! Struktura... više

90.000€ (1 267 €/m²)

  • soba
  • 71m²
  • 5/6 spratova

Prodaja stanova u Kragujevcu – novi luksuzni stambeni kompleks u izgradnji sm

Centar, Kragujevac

Novi luksuzni stambeni kompleks u izgradnji smešten u mirnoj ulici u samom centru grada. U ponudi su jednosobni i dvosobni stanovi vrhunskog... više

96.888€ (2 202 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • 3/6 spratova

Stambeno-poslovna prilika u srcu Velikog Popovića – INVESTICIJA KOJA SE ODMA

Veliki Popović, Okolina, Despotovac

Na prodaju stambeno-poslovni objekat na odličnoj lokaciji u samom centru Velikog Popovića, idealan za život i siguran pasivan prihod! POSLOVNI... više

85.000€ (354 €/m²)

  • 240m²
  • 1/1 spratova

STAN-ČETVOROSOBAN-NOVOGRADNJA-ŠIRI CENTAR

Centar, Sombor

STAN!!! NOVOGRADNJA!! --- Na prodaju izuzetno prostran i svetao četvorosoban stan, površine 114m², koji odiše elegancijom i udobnošću. Smešten... više

154.600€ (1 356 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 114m²
  • 1/1 spratova