Za upit 4326 Centar pronađeno 3560 oglasa

Dvosoban stan NOVI SAD, 240000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka -1096580- CENA 240.000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA- Uknjižen dvosoban stan u centru Novog Sada, u delu poznatijem kao Stari... više

240.000€ (4 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 1/4 spratova

Kragujevac, stan na trećem spratu u ekskluzivnoj zoni 78,34 m2, u izgradnji

Centar, Kragujevac, Kragujevac

U ekskluzivnoj zoni, nadomak samog, strogog, centra grada, na prodaju stan u izgradnji površine 78,34 m2. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade... više

172.348€ (2 209 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/7 spratova

APATIN! LOKACIJA ZA GRADNJU KOLEKTIVNOG TIPA!

Okolina, Apatin

KUĆA! APATIN,Centar,kod SUP-a,stara kuća pogodna za zidanje višestambenog objekta,zgrade do 4.sp.,ili za kompletnu adaptaciju u postojećim... više

123.600€ (235 €/m²)

  • 524m²
  • .sprat

Na prodaju kuća – mirna lokacija na samo 1, 5 km od centra grada

Budžino brdo, Jagodina

Ukoliko tražite prostran dom u tihom i prijatnom naselju, a nadomak svih gradskih sadržaja – ova nekretnina je pravi izbor za vas. Na placu... više

130.000€ (764 €/m²)

  • 170m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Centar - Odličan trosoban stan ID#1001159

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar - Stari grad. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran, komforan, po strukturi trosoban stan koji se nalazi na jednoj od najlepših... više

267.800€ (3 618 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 74m²
  • 2/4 spratova

Lokali u centru Vrnjačke Banje sa pripadajućom baštom

Centar, Vrnjačka Banja

Vrnjačka Banja, Centar, 4 lokala ukupne površine 60m2 Lokali se nalaze u samom centru Vrnjačke Banje i poseduju svoju baštu površine 103m2.... više

250.000€ (4 166 €/m²)

  • 60m²

Novi Sad, Centar, Jovana Subotića , 3.5, 148m2, 244200EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 77519, IV/V, dupleks, lift, terasa(2), uknjizen, novogradnja, fasada dobra, parking, ostava. Odlican duplex u samom centru grada!... više

244.200€ (1 650 €/m²)

  • 4 soba
  • 148m²
  • 4/5 spratova

Stari grad, centar - Kondina, 60m2, lux + parking

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar - Kondina 2.0, 60m2, 2/5, lift, CG, klima, interfon, video nadzor, podrum, parking Na prodaju luksuzno renoviran stan površine... više

299.000€ (4 983 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 2/5 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA TEMERINSKI PUT – STANOVI 29m² DO 84

Slana Bara, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – STANOVI U IZGRADNJI NA TEMERINSKOM PUTU – 29m² DO 84m² – NOVOGRADNJA U ponudi je prodaja stanova u izgradnji na... više

146.670€ (2 095 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 3.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 230000€

Centar, Novi Sad

CENA 230.000 eura + 3% i kompletnim nameštajem! Luksuz u srcu Novog Sada – potpuno renoviran trosoban stan, spreman za useljenje! TOP lokacija... više

230.000€ (2 948 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • Prizemlje/3 spratova

Stan u kući u centru Smedereva

Smederevo

Stan se nalazi u samom centru Smedereva,u blizini bolnice Sveti Luka,gradskog bazena sa teretanom i sportskim centrom. Vodi se kao prizemlje,ali... više

68.000€ (860 €/m²)

  • soba
  • 79m²
  • Prizemlje

Građevinsko zemljište 25 ari, Zvečka, Obrenovac – 42000e

Zvečka, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju plac u građevinskom području u Zvečkoj, opština Obrenovac, ukupne površine 25.19 ari. • Nalazi se na mirnom I lepom mestu, pogodnom... više

42.000€ 0 €/m²)

  • 0m²