Za upit 4326 Centar pronađeno 3558 oglasa

Stan u kući u centru Smedereva

Smederevo

Stan se nalazi u samom centru Smedereva,u blizini bolnice Sveti Luka,gradskog bazena sa teretanom i sportskim centrom. Vodi se kao prizemlje,ali... više

68.000€ (860 €/m²)

  • soba
  • 79m²
  • Prizemlje

STARI GRAD CENTAR 83m2 , T , 280000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Trg Republike, Bulevar despota Stefana, 3.0 (lako adaptibilan u 3.5), 83.25 m2 sa terasom, I... više

280.000€ (3 373 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 1.sprat

Poslovni prostor 29m2, LUX novogradnja, plus PDV ID#1593

Rvati, Obrenovac, Beograd

Prodaja modernog, višenamenskog poslovnog prostora u LUX novogradnji, Obrenovac, Rvati. Nedaleko od sportskog centra, autobuske stanice, obrenovačkog... više

54.400€ (1 875 €/m²)

  • 29m²
  • Prizemlje/4 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 224400€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102370, cena nekretnine je 238.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Kej, 68 m2, trosoban, prvi sprat. Jedan od... više

224.400€ (3 300 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 68m²
  • 1/6 spratova

Novi Sad, Centar, Pupinova palata, 2.0, 50m2, 247500EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 116967, II/. Prodaje se stan, 50m2, u najluksuznijoj zgradi PUPINOVA PALATA. Dnevna soba, kuhinja, spavaca soba, hodnik, kupatilo,... više

247.500€ (4 950 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 2.sprat

Plac 46 ari, Drazevac, Obrenovac, 46000€

Draževac, Obrenovac, Beograd

Opis Na prodaju građevinski plac površine 46.24 ara u Draževcu, opština Obrenovac. Plac se nalazi na mirnom mestu, do asfaltnog puta, ima... više

46.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novi Sad, Centar (Spens) - Četvorosoban stan ID#1000983

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Radnička. Izdvajamo iz ponude komforan, po strukturi četvorosoban, dupleks stan koji se nalazi na jednoj od najatraktivnijih... više

296.640€ (2 472 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 120m²
  • 4/4 spratova

Prodaje se dvosoban namešten stan, 48m2, Grbavica

Grbavica, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – prodaje se funkcionalan dvosoban stan površine 48m2 na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, Grbavici, na uglu... više

164.800€ (3 433 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 2/6 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 245700€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100505. CENA stana 245 700e+ 3% agencijska provizija. Garaža od 15m2 u suterenu zgrade, povezana sa liftom. Uknjižen 1/1.... više

245.700€ (2 700 €/m²)

  • 4 soba
  • 91m²
  • 3/4 spratova

Palilula, Botanička bašta - Takovska, 25m2

Centar (Palilula), Palilula, Beograd

Palilula, Botanička bašta - Takovska lokal, 25m2, prizemlje, CG, telefon, izlog U ponudi uređen lokal sa velikim izlogom, pozicioniran ka... više

145.000€ (5 800 €/m²)

  • 25m²
  • Prizemlje

Kuća 108m2, 37 ari placa, Grabovac, Obrenovac - 40000e

Grabovac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju nezavrsena kuća – Pr+1 u Grabovcu bruto gradjevinske povšine 107.88m2 na placu od 37.40ari. Kuća se sastoji iz dve etaže,koje... više

40.000€ (370 €/m²)

  • 108m²
  • .sprat

Novi Sad, Centar - Uknjižen dupleks stan ID#1001126

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Šafarikova. Uknjižen četvoroiposoban dupleks stan nadomak Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone. Ovaj stambeni prostor... više

298.700€ (2 196 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 136m²
  • 3/3 spratova