Za upit 4326 Centar pronađeno 3560 oglasa

Zemun - centar, 82m2

Zemun-centar, Zemun, Beograd

Zemun - centar poslovni prostor, 82m2, PR/2, EG, telefon, interfon, podrum U centru Zemuna, na prestižnoj lokaciji, u ponudi je kompletno... više

310.000€ (3 780 €/m²)

  • 82m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novi Sad, Centar - Uknjižen trosoban dupleks sa parkingom ID#1001095

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Pap Pavla. Predstavljamo trosoban dupleks stan u neposrednoj blizini centra grada, Futoške pijace, Osnovne škole ´ Petefi... više

277.000€ (4 073 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 4/4 spratova

Sokobanja, Šarbanovac - 55kvm + 41kvm +10,39ari

Sokobanja

U selu Šarbanovac, opština Sokobanja, na južnim obroncima planine Rtanj udaljeno od banje 7km, na nadmorskoj visini od 530m2, prodaju se stara... više

22.000€ (229 €/m²)

  • 96m²

NOVOGRADNJA U DURLANU, TROSOBAN, EG, PDV, PARKING

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar.... više

138.210€ (2 229 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • 4/5 spratova

Stambeno - poslovni prostor u centru Jagodine

Centar, Jagodina

Na prizemlju se nalazi lokal površine 75m2 koji je idealan za sve vrste prodajne delatnosti kao i ordinacije i salone lepote i frizerske salone... više

170.000€ (1 103 €/m²)

  • 154m²
  • Prizemlje

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – Podbara, 45–109m², 2.0 / 3.0 / 4.0 – Odlična

Podbara, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad na jednoj od najtraženijih lokacija — Podbara, strogi centar grada. U prodaji su dvosobni, trosobni i četvorosobni... više

152.955€ (3 399 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 2.sprat

Plac 8 ari, Obrenovac, Dudovi - 45000€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju građevinski plac ukupne površine 7.78 ari u Dudovima u Obrenovcu, približnih dimenzija 14x56 m. Lokacija: Plac se nalazi u Dudovima,... više

45.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stari grad, Centar, Majke Jevrosime, 3.0, 80m2, 240000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 15623, PK/PK, terasa, uknjizen, za renoviranje, ulaz mermerni, fasada nova, parking, ostava, stambena zgrada. Potkrovlje koje... više

240.000€ (3 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²

Boljevac 37,41 ar ID#25474

Bačevica, Boljevac, Boljevac

Prodaje poljoprivredno zemljište u Boljevcu na rubu gradskog područja (1km do centra grada) pored regionalnog puta Boljevac – Sokobanja, na... više

40.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poslovni prostor 42m2, Lipar-Kula

Lipar, Kula

Prodaje se poslovni prostor, površine 42 m². Nalazi se u samom centru sela, odmah pored Pošte i Idea marketa. Lokal poseduje veliki izlog do... više

22.000€ (523 €/m²)

  • 42m²

Dvosoban stan NOVI SAD, 240000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka -1096580- CENA 240.000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA- Uknjižen dvosoban stan u centru Novog Sada, u delu poznatijem kao Stari... više

240.000€ (4 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 1/4 spratova

Vračar, Kalenić pijaca, , 1.5, 28m2, 135000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 127151, klima, uknjizen, renoviran, dvoriste/basta, ostava. **PRESLATKA KUCA SA BASTOM U CENTRU VRACARA**Prelepa prizemna kuca... više

135.000€ (4 821 €/m²)

  • 2 soba
  • 28m²