Za upit 4326 Centar pronađeno 3559 oglasa

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

232.060€ (3 315 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 3/8 spratova

Novi Sad, Podbara, Jaše Ignjatovića, 1.5, 36m2, 135000EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 130382, IV/, klima, lift, terasa, parking, stambena zgrada. Na prodaju odlican jednoiposoban stan u Jase Ignjatovic ulici na... više

135.000€ (3 750 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 4.sprat

Odličan trosoba stan kod Doma zdravlja, 75 m2

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju odličan, funkcionalan trosoban stan na drugom spratu kvalitetne zgrade sa dva lifta. Centar grada, na potezu Crveni pevac - Dom zdravlja,... više

163.000€ (2 173 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 2.sprat

Poslovni prostor 140m2, centar grada

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se poslovni prostor - lokal u blizini Narodnog Pozorišta. Lokal ima dva nivoa, jedan je u prizemlju 63,5m2 sa dva mokra čvora, a drugi... više

260.000€ (1 857 €/m²)

  • 140m²
  • Prizemlje/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 200000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102188 CENA 200.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se POTPUNO RENOVIRAN trosoban stan u neposrednoj blizini O.Š."Ivo... više

200.000€ (2 739 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 6/10 spratova

Stambeno - poslovni prostor u centru Jagodine

Centar, Jagodina

Na prizemlju se nalazi lokal površine 75m2 koji je idealan za sve vrste prodajne delatnosti kao i ordinacije i salone lepote i frizerske salone... više

170.000€ (1 103 €/m²)

  • 154m²
  • Prizemlje

Poslovno stambeni objekat u centru grada

Centar, Jagodina

Idealan za rentiranje kao i za više vrsta delatnosti (ordinacije,kozmetički saloni...) U donjem delu poseduje lokal od 47m2 i dva toaleta... više

170.000€ (1 103 €/m²)

  • 154m²
  • .sprat

Kuća u Kragujevcu, centar - kuća 166 m2, podrum 100 m2, lokal 30 m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Kragujevcu, centar, sa zabeležbom svojstva kulturnog dobra, površine 166 m2 (sprat na kome se nalazi osam prostorija), podrum,... više

220.000€ (743 €/m²)

  • 296m²
  • 1/1 spratova

Na prodaju kuća u Jagodini

Centar, Jagodina, Jagodina

Prodaje se kuća od 223m2, kod Trnave. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata, a nalazi se u blizini reke Belice. Izuzetna lokacija kuće, pogodno... više

140.000€ (627 €/m²)

  • 223m²
  • Prizemlje

STARI GRAD CENTAR 83m2 , T , 280000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Trg Republike, Bulevar despota Stefana, 3.0 (lako adaptibilan u 3.5), 83.25 m2 sa terasom, I... više

280.000€ (3 373 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 1.sprat

SAVSKI VENAC CENTAR 136m2 , T , 280000e

Centar, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! TERASA 70 m2! RETKO! Centar, Durmitorska, 3.0, 136 m2 sa terasom od 70 m2 (66 m2 grejne povrsine + terasa... više

280.000€ (2 058 €/m²)

  • 3 soba
  • 136m²
  • 9.sprat

Prodaja dvosobnog renoviranog stana u blizini Železničke stanice - 47m2

Grbavica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad – kompletno renoviran dvosoban stan 47m2 na izuzetno traženoj lokaciji u blizini Železničke stanice. Ako... više

117.300€ (2 495 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 4.sprat