Za upit 4184 Centar pronađeno 3540 oglasa

Kuća površine 100 m2 na placu površine 8486 m2 - Malo Krćmare kod Rače

Centar, Rača, Rača

Na prodaju plac u Malom Krčmaru, površine 8486 m2 poljoprivredno zemljište, njiva i voćnjak, na kome je sagrađena po projektu porodična stambena... više

22.000€ (220 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

Plac pravilnog oblika na glavnom putu Ćuprija-Supska

Nadvožnjak za Supsku, Ćuprija

Na prodaju plac površine 28.05 ari koji se nalazi uz glavni put Ćuprija–Supska, u samom srcu industrijske zone. Plac je pravilnog oblika, što... više

23.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poslovni prostor

Centar, Ćuprija

Prodaje se porlovni prostor u dva nivoa, površine 54,8 kvadrata. više

25.000€ (462 €/m²)

  • 54m²
  • Prizemlje/2 spratova

Veća parcela 117 ari za višenamensku izgradnju

Širi centar, Lapovo

Kompletna parcela je jedinstvena celina koja se sastoji iz nekoliko manjih parcela istog vlasnika, privatna je svojina 1/1, što daje mogućnost... više

23.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodajem plac na Zlataru

Zlatar

Prodajem plac na Zlataru, broj parcele 279/24. Na placu se nalazi šuma 1. klase, priključak za vodu prolazi kroz sami plac a priključak za struju... više

20.000€ (50 €/m²)

  • 400m²

Plac u Lapovu - 3568 m2, poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u

Centar, Lapovo, Lapovo

Na prodaju plac u Lapovu, četiri parcele koje čine celinu i imaju direktan izlaz širinom od 8 metara, na magistralni put, koji Jagodinu povezuje... više

25.000€ (7 €/m²)

  • 3568m²

POSLOVNI PROSTOR / APARTMAN

Centar, Sombor

Prodaje se poslovni prostor / apartman u Somboru, nedaleko od samog centra grada! Ukupne površine 18 m² + 7 m² galerije, idealan za apartmanski... više

25.300€ (1 405 €/m²)

  • 18m²
  • Prizemlje

Građevinski placevi 6 - 11 ari, Ub – 9000 €

Ub

• Na prodaju placevi u građevinskom reonu od 6 do 11 ari, Ub. • Zemljište pogodno za gradnju. • Zemljište poseduje tehničke mogućnosti za uvođenje... više

9.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

CENTAR-PEŠAČKA ZONA!

Centar, Sombor

STAN-POSLOVNI PROSTOR! U samom centru grada,na idelanoj lokacviji kao za život,tako i za poslovni prostor,stanu prizemlju,39m2,modernog rasporeda,u... više

41.200€ (1 056 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/2 spratova

APATIN - KUĆA ČVRSTE GRADNJE

Širi centar, Apatin

U Apatinu se prodaje porodična kuća čvrste gradnje. Kuća je od 108m2, više pomoćnih objekatai od 115m2 i sve to na parceli od 1087m2. Poseduje... više

25.000€ (231 €/m²)

  • 108m²
  • .sprat

Novi Sad, Centar, Železnička, 25m2, 38000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 131594, struja, uknjizen. CENTAR - GARAZA 25 m2 u ul Zeleznicka. NIVO ULICE - STRUJNA ROLO VRATA + klasicna vrata za ulaz-izlaz.... više

38.000€ (1 520 €/m²)

  • 25m²

Lokal, podzemni prolaz, 21m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju višenamenski lokal u novom podzemnom prolazu, na odličnoj lokaciji. Lokal trenutno nije izdat zbog prodaje ali je u funkciji, ne... više

28.000€ (1 333 €/m²)

  • 21m²
  • Prizemlje