Za upit 4184 Centar pronađeno 3540 oglasa

Lokal, Novi podzemni prolaz, 6m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u novom podzemnom prolazu, bez ulaganja, inače višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Nalazi se se na samom ulazu... više

22.500€ (3 750 €/m²)

  • 6m²
  • Prizemlje

New District garaža u zatvorenom stambenom kompleksu - Jagodina

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan... više

24.133€ (1 270 €/m²)

  • 19m²
  • .sprat

Lepa parcela u centru sela

Dragocvet, Okolina, Jagodina

Njiva u gradjevinskom području, smeštena u centru sela. Moguć prilaz autom. više

11.000€ (2 €/m²)

  • 4513m²

Centar, Jagodina

24.500€ (1 225 €/m²)

  • 20m²
  • .sprat

LOKAL NA ZELENOJ PIJACI U PARAĆINU

Centar, Paraćin

Izuzetno lepa lokacija više

25.000€ (1 190 €/m²)

  • 21m²
  • .sprat

Centar, Jagodina

25.112€ (1 255 €/m²)

  • 20m²
  • .sprat

Plac, Belotinac, 506m2

Doljevac, Doljevac, Niš

Na prodaju odličan plac u Belotincu, opština Doljevac na finoj lokaciji za porodično stanovanje. Nalazi se u mirnom delu, okružen porodičnim... više

9.000€ (17 €/m²)

  • 506m²

Lokal, Novi Podzemni prolaz

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u Novom podzemnom prolazu površine 8m2. Lokal se može koristiti za servisiranje, trgovinu, kancelariju ili agenciju. Izdat... više

24.000€ (3 000 €/m²)

  • 8m²
  • Prizemlje

Lokal - centar Jagodina

Centar, Jagodina

- podno grejanje na struju više

35.000€ (1 296 €/m²)

  • 27m²
  • /1 spratova

Centar, Jagodina

26.276€ (1 251 €/m²)

  • 21m²
  • .sprat

Centar, Jagodina

22.626€ (1 257 €/m²)

  • 18m²
  • .sprat

Plac pravilnog oblika na glavnom putu Ćuprija-Supska

Nadvožnjak za Supsku, Ćuprija

Na prodaju plac površine 28.05 ari koji se nalazi uz glavni put Ćuprija–Supska, u samom srcu industrijske zone. Plac je pravilnog oblika, što... više

23.500€ 0 €/m²)

  • 0m²