Za upit zamena stana za kuc u sidu pronađeno 880 oglasa

LUX novogradnja 4.0 153m2 504900e

Voždovac, Beograd

Prodaje se četvorosoban stan lux novogradnja na Voždovcu Vojvode Stepe preko puta škola i vrtiċa na samo 6 km od centra grada, Posebna pažnja... više

504.900€ (3 300 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 153m²
  • 7./9 spratova

Na prodaju dvosoban penthouse - Stari Grad 48m2 + 170m2 terasa

Stari Grad, Novi Sad

Prodaja izuzetnog dvosobnog penthouse-a u Novom Sadu, smeštenog u samom srcu Stari Grad, na prestižnoj i retko dostupnoj lokaciji. Stan ima... više

204.000€ (4 250 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Satelit, , 4.0, 76m2, 193800EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 126515, V/VII, ulaz mermerni. *SATELIT LUX* 76 m2 sa 3 spavace sobe, SA PDV, NOVA LOKACIJA, u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara,... više

193.800€ (2 550 €/m²)

  • 4 soba
  • 76m²
  • 5/7 spratova

Prodaja useljivih stanova na Telepu, 75 m² i 80 m², 3.0 – Kupac ne plaća p

Telep, Novi Sad

Na prodaju useljivi trosobni stanovi na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep. U ponudi su kvadrature od 75 m² i 80 m², idealne... više

231.064€ (2 888 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 2.sprat

Telep, Novi Sad

216.622€ (2 888 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Satelit, , 3.0, 59m2, 155170EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 126512, III/VI, ulaz mermerni. *SATELIT LUX* 59 m2 SA PDV - 2 spavace sobe, u izgradnji na NOVOJ urbanoj lokaciji , sa izlazom... više

155.170€ (2 630 €/m²)

  • 3 soba
  • 59m²
  • 3/6 spratova

EKSKLUZIVAN SALONSKI STAN IZ PERIODA KRALJEVINE - NASELJE MALA VAGA

Mala vaga, Kragujevac

Na prodaju je izuzetno svetao i prostran salonski stan površine 70 m², koji se nalazi u kvalitetnoj i mirnoj zgradi. Sa visinom plafona od impresivnih... više

150.000€ (2 142 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • Prizemlje/3 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Temerinski put, Slana Bara, odlična lokacija, mir

Slana Bara, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Temerinski put, Slana Bara, u mirnom i uređenom delu grada, idealnom za porodičan život i sve koji žele udobnost,... više

73.900€ (2 463 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 30m²
  • 1/3 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, Veselina Masleše, 3.5, 87m2, 174000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 85619, V/VI, lift, telefon, garaza, parking. U Novom Sadu, duplex stan 87kvm, na Bulevaru Evrope, uknjizen, pogled na Frusku... više

174.000€ (2 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 87m²
  • 5/6 spratova

Idealno za dva apartmana – Studentski trg

Studentski Trg, Stari Grad, Beograd

Idealno za dva apartmana – Studentski trg U prilici smo da vam ponudimo izuzetno atraktivan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u strogom... više

383.500€ (4 980 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 4/4 spratova

Voždovac, Lekino brdo, Matavuljeva, 2.5, 62m2, 252000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 131578, II/IV, lift, garaza, podrum. Top ponuda – najbolji stan u projektu – 61,77m² – Lekino brdo Prodaje se izuzetno kvalitetan... više

252.000€ (4 064 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • 2/4 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA NA ADICAMA – ROK ZAVRŠETKA JUN 2026

Adice, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Adicama u Novom Sadu, u mirnom delu grada koji je sve traženiji za stanovanje. Ovaj stambeni projekat... više

65.450€ (1 768 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • Prizemlje/3 spratova