Za upit zamena stana za kuc u sidu pronađeno 880 oglasa

Stanovi u novogradnji u centru Jagodine po akcijskoj ceni

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan... više

105.900€ (1 512 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 1/5 spratova

Pametna Odluka za Budućnost – Jednosoban Stan u Izgradnji u Vrnjačkoj Banji

Vrnjačka Banja

Rok završetka: mart 2026. Moguć povraćaj PDV-a Predstavljamo odličnu priliku za kupovinu jednosobnog stana u modernoj zgradi u izgradnji, smeštenoj... više

71.300€ (1 782 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

Novi Sad, Satelit, , 2.0, 40m2, 107811EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 126311, II/VI, lift, terasa. SATELIT LUX NOVI - 40m2, stan u izgradnji na urbanoj lokaciji Telep, sa izlazom na 2 bulevara,... više

107.811€ (2 695 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 2/6 spratova

NOVI STANOVI – MODERNA GRADNJA, MIRNA LOKACIJA, POUZDAN INVESTITOR

Širi centar, Jagodina

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi... više

90.480€ (1 459 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 3/5 spratova

Širi centar, Jagodina

71.340€ (1 455 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 2/5 spratova

Širi centar, Jagodina

71.340€ (1 455 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 2/5 spratova

Širi centar, Jagodina

86.565€ (1 467 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 3/5 spratova

Zvezdara - Učiteljsko naselje, 54m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Učiteljsko naselje 2.5, 54m2 (terasa 3m2), 3/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove... više

172.730€ (3 198 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 54m²
  • 3/5 spratova

Zvezdara - Učiteljsko naselje, 45m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Učiteljsko naselje 1.5, 45m2, PR/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih... više

144.270€ (3 206 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • Prizemlje/5 spratova

Zvezdara - Učiteljsko naselje, 67m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Učiteljsko naselje 2.0, 67m2 (terasa 5m2), PR/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove... više

211.630€ (3 158 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 67m²
  • Prizemlje/5 spratova

Čukarica, Banovo brdo, , 3.0, 154m2, 385000EUR

Banovo Brdo, Beograd

Agencijski ID: 90336, II/IV, klima, telefon, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Veoma lep, prostran, 3.0 porodican stan, topao i ususkan sa... više

385.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 154m²
  • 2/4 spratova

Četvorosoban stan SREMSKA KAMENICA, 173800€

Alibegovac, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka: 1101529 Cena sa PDV-om 173800 + AGENCIJSKA PROVIZJA 3% Prodaje se potpuno nov i odmah useljiv stan u mirnom i modernom naselju,... više

173.800€ (2 200 €/m²)

  • 4 soba
  • 79m²
  • 2/3 spratova