Za upit zamena stana za kuc u sidu pronađeno 883 oglasa

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – Podbara, 45–109m², 2.0 / 3.0 / 4.0 – Odlična

Podbara, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad na jednoj od najtraženijih lokacija — Podbara, strogi centar grada. U prodaji su dvosobni, trosobni i četvorosobni... više

292.314€ (3 399 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 86m²
  • 2/6 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – Četvorosoban stan 94m² u mirnom delu Novog Sada

Sremska Kamenica, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je komforan četvorosoban stan od 94 m² na odličnoj i mirnoj lokaciji u Novom Sadu. Stan je idealan za porodično... više

276.905€ (2 945 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 94m²
  • .sprat

Trosoban stan u novogradnji

Knjaževačka, Pantelej, Niš

Prodaju savremeno koncipiran stan u kvalitetnoj novogradnji, površine 53m², na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Stan odiše funkcionalnošću... više

111.000€ (2 094 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 53m²
  • 3/4 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog - Stan 67.28m2, 154744e (uračunat PDV)

Mirijevo, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo dvoiposoban stan u izgradnji u novom projektu koji se sastoji od dva objekta pod nazivom "Mirijevski vrtovi",... više

154.744€ (2 309 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 1/4 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog - Stan 50m2, 116254e (uračunat PDV)

Mirijevo, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo dvosoban stan u izgradnji u novom projektu kompleksa koji se sastoji od dva objekta pod nazivom "Mirijevski vrtovi",... više

116.254€ (2 372 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 4/4 spratova

Na prodaju stan u Kragujevcu

Aerodrom, Kragujevac

Na divnim i živopisnim brežuljcima u srcu Šumadije, Kragujevcu, u oazi mira zaklonjenoj od buke i gradske vreve smešten je izuzetan stambeni... više

264.742€ (1 548 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 171m²
  • 4/4 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Adice | Jednosobni, dvosobni, trosobni i četvoros

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad u naselju Adice – odlična prilika za kupovinu nekretnine na mirnoj i perspektivnoj lokaciji. U ponudi su jednosobni,... više

153.736€ (1 708 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 90m²
  • 1/2 spratova

Vračar, Krunski venac - Kumanovska 105m2

Krunski venac, Vračar, Beograd

4.0, 105m2 (dve terase ukupno 9m2), 1/5, CG, lift, kamin, klima, internet, interfon, ktv, podrum, parking, garažno mesto u blizini po dodatnoj... više

485.000€ (4 619 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 105m²
  • 1/5 spratova

Vračar, Tašmajdan - Resavska 86m2

Krunski venac, Vračar, Beograd

3.0, 86m2 (balkon 2.60m2), 2/3, CG, renoviran, klima, video nadzor, interfon, internet, telefon, ktv. Resavska ulica prostire se od Bulevara... više

320.000€ (3 720 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 2/3 spratova

Voždovac, Trošarina - Vojvode Stepe, 167m2

Trošarina, Voždovac, Beograd

Voždovac, Trošarina - Vojvode Stepe 5.0, 167m2 (terasa + tri lođe 34m2), 8/8, EG/podno, lift, telefon, interfon, parking, garaža Izuzetna... više

499.790€ (2 992 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 167m²
  • 8/8 spratova

Luksuz u centru grada

Centar, Jagodina

Ova neverovatna ponuda se nalazi u srcu Jagodine ali van buke a sve vam je na dohvat ruku. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se iz... više

78.000€ (1 200 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 65m²
  • 4/5 spratova

Stan u samom srcu grada – lokacija koja se retko pojavljuje na tržištu!

Centar, Jagodina

U ponudi je jedinstven i izuzetno redak stan na savršenoj lokaciji – u samom centru grada, u zgradi sa dva ulaza, od kojih jedan vodi direktno... više

79.000€ (1 519 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • 3/5 spratova