Za upit zamena stana za kuc u sidu uknjizen pronađeno 318 oglasa

Palilula, Botanička bašta - 27. marta 58m2

Botanička bašta, Palilula, Beograd

2.5, 58m2(terasa), 7/8, lift, CG, podrum, interfon, internet, klima, ktv Nepokretnost je smeštena na samom početku ulice 27. marta, između... više

250.000€ (4 310 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 7/8 spratova

Prodaje se garsonjera u novoj zgradi na Novom Naselju - 25, 7m2

Novo Naselje, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad, moderna i potpuno nova garsonjera površine 25,7m2 u zgradi novogradnje iz 2026. godine. Stan je prazan,... više

91.800€ (3 530 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 5/6 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 367200€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1099049 - Prodaje se petosoban stan u dva nivoa, u izgradnji, sa PDV-om, u urbanoj vili na Telepu. Stan je u mirnoj ulici... više

367.200€ (2 700 €/m²)

  • 5 soba
  • 136m²
  • 2/2 spratova

Renoviran, kompletno naešten stan u strogom centru Jagodine

Centar, Jagodina

STAN KOJI SE NE PROPUŠTA – CENTAR JAGODINE! Prodaje se kompletno renoviran i potpuno namešten stan u samom srcu Jagodine – na TOP lokaciji,... više

59.000€ (1 113 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 5/6 spratova

Prodaja trosobnog stana, 78m², odlična lokacija

Sajmište, Novi Sad

Na prodaju trosoban stan površine 78m², koji se nalazi na visokom parteru stambene zgrade u mirnom i uređenom delu Novog Sada. Stan je uknjižen,... više

200.850€ (2 575 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • .sprat

Prodaja luksuznog trosobnog stana u novogradnji – Niš, mirna i centralna lok

Marger, Medijana, Niš

Na prodaju je prostran i luksuzno projektovan 3.5-soban stan površine 90 m² u novogradnji iz 2024. godine, smešten na prvom spratu moderne stambene... više

202.000€ (2 556 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 79m²
  • 2/4 spratova

PRODAJA, GARSONJERA KOD VOZDOVACKE CRKVE

Vozdovac-crkva, Vozdovac, Beograd

Prodaje se funkcionalna garsonjera u samom centru Vozdovca , kod Vozdovacke crkve. Stan se nalazi u odrzavanoj zgradi sa obezbedjenim parkingom... više

85.000€ (4 047 €/m²)

  • Garsonjera
  • 21m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Prodaja stanova Beograd – trosoban stan 85m² Banovo brdo, odlična lokacija,

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, prostran i funkcionalan trosoban stan površine 85m², koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija... više

285.000€ (3 352 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 85m²
  • 2/5 spratova

Niš, Kičevo, Vardarska, 3.0, 75m2, 135000EUR

Niš

Agencijski ID: 121024, V/VI, klima, terasa, uknjizen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Prodaje... više

135.000€ (1 800 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 5/6 spratova

Dvoiposoban stan na Limanu 4, 80 m², zgrada sa liftom, Novi Sad

Liman 4, Novi Sad

Prostran dvoiposoban stan površine 80 m², smešten na prvom spratu zgrade sa liftom na Limanu 4. Stan odlikuje funkcionalan raspored koji se... više

195.700€ (2 446 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 80m²
  • 1/7 spratova

Novi Sad, Centar, Zmaj Jovina, 1.0, 23m2, 85000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 131732, I/, uknjizen. RETKO U PONUDI!!! Na prodaju jednosoban stan 23m2 plus 14m2 galerija u Centru Novog Sada - pesacka zona.... više

85.000€ (3 695 €/m²)

  • 1 soba
  • 23m²
  • 1.sprat

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 63100€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1097130 - CENA je 63 100e plus agencijska provizija od 3%. Uknjižen jednoiposoban stan na Adicama u blizini osnovne škole... više

63.100€ (1 752 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 2/3 spratova