Za upit zamena stana kuc sidu pronađeno 880 oglasa

Prodaja stanova Vrnjačka Banja – odlična lokacija blizu centra

Centar, Vrnjačka Banja

Prodaja stanova Vrnjačka Banja – na prodaju moderan stan u Vrnjačkoj Banji, smešten na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, na svega nekoliko minuta... više

77.280€ (2 341 €/m²)

  • Garsonjera
  • 33m²
  • 2/6 spratova

Stanovi u novogradnji u centru Jagodine po akcijskoj ceni

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj... više

105.900€ (1 512 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 4/5 spratova

Novi Sad, Rotkvarija, Kisačka, 2.0, 48m2, 180000EUR

Rotkvarija, Novi Sad

Agencijski ID: 115103, I/VI, klima, lift, terasa, uknjizen. Izuzetan stan u Novom Sadu na Rotkvariji, povrsine 48 m2, u novogradnji. Stan je... više

180.000€ (3 750 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 1/6 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA NA ADICAMA – ROK ZAVRŠETKA JUN 2026

Adice, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Adicama u Novom Sadu, u mirnom delu grada koji je sve traženiji za stanovanje. Ovaj stambeni projekat... više

65.450€ (1 768 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • Prizemlje/3 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Kamenica, luksuzni stanovi sa panoramskim pogledom

Sremska Kamenica, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Kamenica, u ekskluzivnom stambeno–poslovnom kompleksu koji će zasigurno postati jedan od najlepših objekata i simbola... više

184.645€ (2 978 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 1.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Temerinski put, Slana Bara, odlična lokacija, mir

Slana Bara, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Temerinski put, Slana Bara, u mirnom i uređenom delu grada, idealnom za porodičan život i sve koji žele udobnost,... više

136.130€ (2 231 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 61m²
  • Potkrovlje/3 spratova

Na prodaju trosoban stan u Novom Sadu, ulica Laze Telečkog, odlična lokacija

Centar, Novi Sad

Na prodaju trosoban stan u Novom Sadu, ulica Laze Telečkog, odlična lokacija u samom centru grada. U pitanju je salonski stan površine 80m2,... više

180.250€ (2 253 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 2.sprat

Stari grad, Atelje 212, Milutina Bojića, 3.0, 78m2, 315000EUR

Centar (uži), Beograd

Agencijski ID: 129862, IV/IV, lift, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, fasada nova, tavan, ostava, mogucnost prosirenja, stambena zgrada.... više

315.000€ (4 038 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 4/4 spratova

Salonski stan u Kraljevom Parku – 74 m²

Rotkvarija, Novi Sad - Centar, Novi Sad

Salonski stan u Kraljevom Parku – 74 m² Na prodaju ekskluzivan salonski stan u jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Kraljev Park. Stan... više

226.366€ (3 059 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 9/9 spratova

Oglas

Adice, Novi Sad

159.100€ (1 940 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 82m²
  • 1/3 spratova

Oglas

Adice, Novi Sad

92.180€ (2 304 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 1/3 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD | NOVOGRADNJA | DVOSOBAN I TROSOBAN STAN | 38m² DO 66

Liman 4, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti i savremenog načina života.... više

190.000€ (2 878 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • 1/3 spratova