Za upit zamena stana kuc sidu pronađeno 880 oglasa

Na prodaju jednosoban stan u Durlanu

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju prostran jednosoban stan površine 38,57 m² u naselju Durlan, u neposrednoj blizini durlanske pijace i Osnovne škole „Mika Antić“.... više

75.190€ (1 978 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 38m²
  • 3/4 spratova

EKSKLUZIVAN SALONSKI STAN IZ PERIODA KRALJEVINE - NASELJE MALA VAGA

Mala vaga, Kragujevac

Na prodaju je izuzetno svetao i prostran salonski stan površine 70 m², koji se nalazi u kvalitetnoj i mirnoj zgradi. Sa visinom plafona od impresivnih... više

150.000€ (2 142 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • Prizemlje/3 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Temerinski put, Slana Bara, odlična lokacija, mir

Slana Bara, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Temerinski put, Slana Bara, u mirnom i uređenom delu grada, idealnom za porodičan život i sve koji žele udobnost,... više

73.900€ (2 463 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 30m²
  • 1/3 spratova

Prodaja useljivih stanova na Telepu, 75 m² i 80 m², 3.0 – Kupac ne plaća p

Telep, Novi Sad

Na prodaju useljivi trosobni stanovi na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep. U ponudi su kvadrature od 75 m² i 80 m², idealne... više

231.064€ (2 888 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 2.sprat

Telep, Novi Sad

216.622€ (2 888 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Satelit, , 3.0, 59m2, 155170EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 126512, III/VI, ulaz mermerni. *SATELIT LUX* 59 m2 SA PDV - 2 spavace sobe, u izgradnji na NOVOJ urbanoj lokaciji , sa izlazom... više

155.170€ (2 630 €/m²)

  • 3 soba
  • 59m²
  • 3/6 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, Veselina Masleše, 3.5, 87m2, 174000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 85619, V/VI, lift, telefon, garaza, parking. U Novom Sadu, duplex stan 87kvm, na Bulevaru Evrope, uknjizen, pogled na Frusku... više

174.000€ (2 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 87m²
  • 5/6 spratova

Idealno za dva apartmana – Studentski trg

Studentski Trg, Stari Grad, Beograd

Idealno za dva apartmana – Studentski trg U prilici smo da vam ponudimo izuzetno atraktivan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u strogom... više

383.500€ (4 980 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 4/4 spratova

Voždovac, Lekino brdo, Matavuljeva, 2.5, 62m2, 252000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 131578, II/IV, lift, garaza, podrum. Top ponuda – najbolji stan u projektu – 61,77m² – Lekino brdo Prodaje se izuzetno kvalitetan... više

252.000€ (4 064 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • 2/4 spratova

Stanovi u novogradnji u centru Jagodine po akcijskoj ceni

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj... više

111.840€ (1 511 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 74m²
  • 3/5 spratova

Novo porodično naselje u izgradnji na najboljoj lokaciji u centru Jagodine

Centar, Jagodina

120.180€ (1 502 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • Prizemlje/5 spratova

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan... više

103.905€ (1 505 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 69m²
  • Prizemlje/5 spratova