Za upit zamena stana kuc sidu pronađeno 880 oglasa

Novi Sad, Futoški put, , 4.0, 88m2, 224400EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 126513, V/VII, ulaz mermerni. *SATELIT LUX NOVI* - 88 m2 SA PDV, 3 spavace sobe, stan sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora... više

224.400€ (2 550 €/m²)

  • 4 soba
  • 88m²
  • 5/7 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, Hercegovačka, 3.0, 80m2, 408000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 117796, VII/XXIII, klima, lift(2), telefon, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Predstavljamo... više

408.000€ (5 100 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 7/23 spratova

Novi Beograd, Blok 65 - Đorđa Stanojevića, 134m2

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 65 - Đorđa Stanojevića 4.0, 134m2 (terasa 36m2), 12/12, toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, podrum, parking, garaža... više

550.000€ (4 104 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 134m²
  • 12/12 spratova

Garsonjera 31m2 Grbavica, novogradnja, odlična lokacija

Grbavica, Novi Sad

Na prodaju garsonjera od 31m2 u novoj, neuseljavanoj zgradi na Grbavici. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za kupovinu stana na jednoj... više

110.000€ (3 548 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 31m²
  • vp.sprat

NOVI STANOVI – MODERNA GRADNJA, MIRNA LOKACIJA, POUZDAN INVESTITOR

Širi centar, Jagodina

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi... više

71.340€ (1 455 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 4/5 spratova

Jagodina

90.480€ (1 459 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • Prizemlje/5 spratova

Širi centar, Jagodina

90.480€ (1 459 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 2/5 spratova

Širi centar, Jagodina

71.340€ (1 455 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 4/5 spratova

Širi centar, Jagodina

86.565€ (1 467 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 4/5 spratova

Luksuzni troiposoban stan 86m² + terasa 14m², novogradnja, Petrovaradin

Petrovaradin, Novi Sad

Prodaje se izuzetan, svetao i kompletno namešten troiposoban stan grejne površine 86 m², sa dodatnom terasom od 14 m² što ukupnu površinu čini... više

230.000€ (2 674 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 86m²
  • 4/4 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Kosančić Ivana, 0.5, 30m2, 77500EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 93958, PSUT/IV, klima, uknjizen, novogradnja. Prodaje се stan uknjizen polusuteren kod Bulevara Oslobodjenja,30 m2,gradsko centralno... više

77.500€ (2 583 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²

Prodaja stanova Novi Sad – ekskluzivan trosoban/četvorosoban Duplex Californ

Centar, Novi Sad

Novi Sad – u ponudi je ekskluzivan Duplex izgradnje 2020. godine, projektovan u California stilu, idealan za: Stan na dan, California Mini Hostel,... više

200.850€ (2 282 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 88m²
  • .sprat