Za upit zamena stana kuc sidu pronađeno 885 oglasa

Savski venac, Dedinje - Miloja Đaka 175m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

4.0, 175m2 + terasa 70m2, vpr/4, EG/podno, LUX, ktv, internet, interfon, ostava, odmah useljiv Dedinje spada u jedan od najlepših i najšumovitijih... više

950.000€ (5 428 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 175m²
  • vp/4 spratova

Bajkoviti stan u zelenoj oazi, 88 m², V sprat, Beograd, Miljakovac – 249.000

Miljakovac, Rakovica, Beograd

• Dobrodošli u oazu mira, svetlosti i dobrih vibracija! Sa zadovoljstvom vam predstavljamo dvoetažni stan ukupne površine 88m2 na petom spratu... više

249.000€ (2 829 €/m²)

  • soba
  • 88m²
  • 5/6 spratova

Batajnica centar, trosoban stan, lux ID#1631

Batajnica, Zemun, Beograd

EKSKLUZIVAN STAN U IZGRADNJI- BATAJNICA CENTAR -69 m² U ponudi je moderan i funkcionalan trosoban stan u manjem, ekskluzivnom objektu u srcu... više

144.900€ (2 100 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 1.sprat

Prodaje se troiposoban stan, 80m2, Nova Detelinara

Nova detelinara, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – prodaje se odličan, komforan trosoban stan sa mogućnošću jednostavne adaptacije u četvorosoban stan uz minimalna... više

178.500€ (2 231 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 80m²
  • 5/5 spratova

STANOVI U NOVOGRADNJI 40.68m², I sprat – Novi Sad - 85.428€

Veternik, Novi Sad

Novogradnju potpisuje iskusan investitor iz Novog Sada, prepoznatljiv po pouzdanoj gradnji i pažnji posvećenoj svakom detalju. Objekti su projektovani... više

85.428€ (2 135 €/m²)

  • soba
  • 40m²
  • 1.sprat

Novogradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA – POVRAĆAJ PDV-a! Tražite savršeno mesto za život ili sigurnu investiciju? Predstavljamo vam modernu zgradu u izgradnji,... više

84.240€ (1 358 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novogradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

80.595€ (1 366 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 2/5 spratova

Novogradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

66.420€ (1 355 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 49m²
  • 3/5 spratova

Vračar, Cvetni Trg - Mišarska 65m2

Cvetni Trg, Vračar, Beograd

3.0, 65m2 (terasa 5m2), 2/7, CG, lift, LUX, klima, ktv, internet, interfon, video nadzor, garažno mesto po dodatnoj ceni. Kratka i izuzetno... više

399.000€ (6 138 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 2/7 spratova

Na prodaju – Luksuzan stan u srcu Dedinja, ekskluzivna lokacija kod Belog dvo

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku – raskošno opremljen stan na prestižnoj lokaciji na Dedinju, smešten u manjoj, modernoj zgradi u blizini... više

950.000€ (5 428 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 175m²
  • Prizemlje/4 spratova

Moderan dvoiposoban stan u novogradnji, 59 m2, III sprat – Ub - 98.900€

Centar, Ub

Ako tražite dom koji odiše toplinom i kvalitetom, ovaj stan je pravi izbor za vas. Na trećem spratu nove, moderne zgrade sa liftom, nalazi se... više

98.900€ (1 676 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 3.sprat

Prostran dvoiposoban stan 61 m2, III sprat, Ub - 103.600€

Centar, Ub

U novoj, kvalitetno građenoj zgradi na Ubu, prodaje se dvoiposoban stan površine 61.34m². Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi koja poseduje... više

103.600€ (1 698 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 3.sprat