Za upit zamena stana kuc sidu pronađeno 885 oglasa

DUPLEKS, Trosoban stan 82m² + 36m², III sprat, Obrenovac - 110.000€ (NAMEŠ

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju dupleks stan površine 82m², sa opremljenim tavanskim prostorom, površine 36m², smešten na III spratu stambene zgrade, na veoma dobroj... više

110.000€ (1 341 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • 3.sprat

Jednosoban stan 38m2, II sprat - 62.700€ + PDV

Centar, Zlatibor

Zadovoljstvo nam je da smo u mogućnosti ponuditi Vam jednosobne stanove u stambenom kompleksu, na svega 1km udaljenosti od centra Zlatibora.... više

62.700€ (1 650 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 38m²
  • 2/4 spratova

Jednosoban stan 39m2, I sprat, Zlatibor - 64.350€ + PDV

Centar, Zlatibor

64.350€ (1 650 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • 1/4 spratova

Stan u izgradnji, 39 m², I sprat – Rvati - 66.300€ + PDV

Rvati, Obrenovac, Beograd

➡️ Jednoiposoban stan | 1. sprat | Rok završetka: kraj 2026. godine Prodaje se kvalitetan jednoiposoban stan površine 39 m², u modernoj stambeno-poslovnoj... više

66.300€ (1 700 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • 1.sprat

Prodaje se namešten moderan dvoiposoban stan na Telepu - 64m2

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja funkcionalnog i nameštenog stana na početku naselja Telep u Novom Sadu, idealnog za porodičan život ili kao investicija.... više

168.300€ (2 629 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 3/4 spratova

Lux novogradnja, 3.0, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju LUX trosoban stan, u izgradnji, na drugom spratu stambenog objekta PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Sastoji se od dnevne... više

205.000€ (2 303 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 89m²
  • 2/5 spratova

Stan u izgradnji, 62 m² – Rvati (Obrenovac) - 99.200€ + PDV

Rvati, Obrenovac, Beograd

➡️ Dvoiposoban | 2. sprat | Rok završetka: kraj 2026. godine Prodaje se dvoiposoban stan površine 62 m², u okviru novog stambeno-poslovnog objekta... više

99.200€ (1 600 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 2.sprat

Porodični stan na odličnoj lokaciji, 65m², I sprat – Beograd, Surčin - 14

Surčin, Beograd

Na prodaju trosoban stan, površine 65 m2, na prvom spratu stambene zgrade u Surčinu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa... više

149.000€ (2 292 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 1.sprat

Jednoiposoban stan 40m², IV sprat, Obrenovac (NAMEŠTENO) - 95.000€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se funkcionalan i moderno opremljen stan površine 40m², smešten na 4. spratu stambene zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji u samom... više

95.000€ (2 375 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 4/5 spratova

Novogradnja ,Crveni pevac , povracaj pdv

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju četvorosoban stan, novogradnja, u stambenom objektu PO,PR,VI, na odličnoj lokaciji na Crvenom pevcu. Zbog svoje pozicije je odlična... više

207.250€ (2 252 €/m²)

  • 4 soba
  • 92m²
  • 3/6 spratova

Jednosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od 15 spratova... više

88.460€ (2 527 €/m²)

  • 1 soba
  • 35m²
  • 12/15 spratova

Jednosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

89.098€ (2 545 €/m²)

  • 1 soba
  • 35m²
  • 13/15 spratova