Za upit zamena stana kuc sidu pronađeno 885 oglasa

Vračar, Hram Sv. Save - Dubljanska

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

1.5, 43m2(25m2+18m2 galerija), prizemlje, grejanje na struju, klima, internet, ktv, ostava u dvorištu Dubljanska ulica proteže se između ulica... više

171.000€ (3 976 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • Prizemlje

Prelepo uređen stan sa dvorištem

Sarina Međa, Jagodina

PRELEPO UREĐEN STAN NA 4 NIVOA – KOMFOR, FUNKCIONALNOST I STIL! Prodaje se jedinstveno organizovan stan na četiri nivoa, idealan za porodičan... više

165.000€ (970 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 170m²
  • .sprat

ZEMUN PREGREVICA 102m2 , T , 500000e

Pregrevica, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! LUKS NAMESTEN! SA PARKNGOM! Zemun, Pregrevica, 3.0, 102 m2 sa terasom, VPR od IV sprata, toplotne pumpe... više

500.000€ (4 901 €/m²)

  • 3 soba
  • 102m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Oglas

Centar, Zlatibor

Sa zadovoljstvom Vam predstavljamo dvoiposoban stan 45.31m², na I spratu u stambenoj zgradi vrhunskog kvaliteta. Stan se sastoji od ulaznog... više

104.213€ (2 315 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 45m²
  • 1/6 spratova

Prodaja luksuznih stanova u centru Vrnjačke Banje – moderan kompleks sa SPA

Širi centar, Vrnjačka Banja

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi je više... više

71.500€ (1 833 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • 1/3 spratova

Dvoiposoban stan 50.85m², PR - VAŠ MIRNI KUTAK NA ZLATIBORU – 116.955€

Centar, Zlatibor

Sa zadovoljstvom Vam predstavljamo dvoiposoban stan 50.85m², na prizemlju u stambenoj zgradi vrhunskog kvaliteta. Stan se sastoji od ulaznog... više

116.955€ (2 339 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/6 spratova

Prodaja dvosobnog stana Beograd, potkrovlje 63m2 (uknjiženo 35.5m2), garaža,

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Na prodaju šarmantan i funkcionalan dvosoban stan u potkrovlju u Beogradu, ukupne površine 63m2 (redukovano zbog kosina), uknjižen na 35.5m2.... više

185.000€ (2 936 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 63m²
  • 4/4 spratova

Ekskluzivni stanovi 141 m² – 164 m², Obrenovac, Rvati - 1700€/m2 (cena sa

Rvati, Obrenovac, Beograd

Sa velikim zadovoljstvom predstavljamo vam 4 novoizgrađene ekskluzivne kuće, međusobno povezane u naselju Rvati u Obrenovcu . Svaka stambena... više

1.700€ (12 €/m²)

  • soba
  • 141m²
  • /3 spratova

Voždovac, Merin Hill - Vojislava Nanovića 48m2

Dušanovac, Voždovac, Beograd

2.0, 48m2 (terasa 5m2), 2/5, CG, dva lifta, KTV, internet, interfon, novogradnja Ulica Vojislava Nanovića se prostire između ulica Ustaničke... više

231.000€ (4 812 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 2/5 spratova

Dvosoban stan 49.63m², I sprat, Obrenovac (CENTAR) – 99.260€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Dom koji pričа priču – čekа vas u novogradnji Ne kupujete samo kvadrate – kupujete jutra na terasi, večeri u dnevnom boravku, mir u svom domu.... više

99.260€ (2 025 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 1.sprat

Dvosoban stan 47.19m², I sprat, Obrenovac (CENTAR) – 94.380€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

94.380€ (2 008 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 1.sprat

Prodaja dvosobnog stana u centru Novog Sada – Rotkvarija, 44 m², terasa

Rotkvarija, Novi Sad

Prodaje se dvosoban stan u centru Novog Sada, na jednoj od najtraženijih lokacija – Rotkvarija, u ulici Lukijana Mušickog. Stan je uknjižen,... više

124.440€ (2 765 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 3.sprat