Za upit zamena stana kuc sidu uknjizen pronađeno 318 oglasa

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog - Stan 67.28m2, 154744e (uračunat PDV)

Mirijevo, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo dvoiposoban stan u izgradnji u novom projektu koji se sastoji od dva objekta pod nazivom "Mirijevski vrtovi",... više

154.744€ (2 309 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 1/4 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog - Stan 50m2, 116254e (uračunat PDV)

Mirijevo, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo dvosoban stan u izgradnji u novom projektu kompleksa koji se sastoji od dva objekta pod nazivom "Mirijevski vrtovi",... više

116.254€ (2 372 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 4/4 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – TROSOBAN STAN GRBAVICA – DVE SPAVAĆE SOBE – K

Grbavica, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – TROSOBAN STAN NA GRBAVICI – KOMPLETNO NAMEŠTEN – ODLIČNA LOKACIJA U ponudi je izuzetno lep i kvalitetno opremljen... više

198.900€ (2 968 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • vp/5 spratova

Na prodaju komforan, potpuno namešten dvosoban stan na dve etaže (dupleks) u

Nova detelinara, Novi Sad

Na prodaju komforan, potpuno namešten dvosoban stan na dve etaže (dupleks) u Novom Sadu, na odličnoj lokaciji! Ovaj vrlo zanimljiv, komotan... više

135.960€ (2 517 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 5.sprat

Stan u samom srcu grada – lokacija koja se retko pojavljuje na tržištu!

Centar, Jagodina

U ponudi je jedinstven i izuzetno redak stan na savršenoj lokaciji – u samom centru grada, u zgradi sa dva ulaza, od kojih jedan vodi direktno... više

79.000€ (1 519 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • 3/5 spratova

Kalenić, moderan, 5s, lux, duplex, dobra prilika ID#1525

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

Magnat 064.5.800.900 - u ulici Mutapova, u kraju poznatom kao Kalenić, na Opštini Vračar, Magnat ekskluzivno prodaje lux dupleks 5-soban penthouse... više

579.888€ (2 973 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 195m²
  • 6/7 spratova

Zemun - Prvomajska 66kvm

Prvomajska, Zemun, Beograd

Funkcionalan i svetao dvoiposoban stan, na I spratu, pvc stolarija. Prostorije: hodnik, kuhinja, trpezarija, dnevni boravak, dve spavaće sobe,... više

219.500€ (3 325 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 66m²
  • 1.sprat

KOSANCICEV VENAC, 3.0 – FANTASTICAN

Kosancicev Venac, Stari Grad, Beograd

Predstavljamo vam ekskluzivnu ponudu, kompletno adaptiran i luksuzno renoviran stan na Kosancicevom vencu. Impresivna trosobna nekretnina,... više

460.000€ (4 946 €/m²)

  • 3 soba
  • 93m²
  • 3.sprat

Na prodaju jednoiposoban stan - Bulevar Evrope 42m2

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

U ponudi je prodaja jednoiposobnog stana površine 42m2 na traženoj lokaciji u delu grada Bulevar Evrope u Novom Sadu. Stan se nalazi na petom... više

144.200€ (3 433 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 5/6 spratova

Na prodaju – Porodični stan u luksuznom kompleksu

Akva Park, Jagodina

Prodaje se funkcionalan porodični stan od 57 m², smešten na 1. spratu moderne zgrade sa liftom, u prestižnom i zatvorenom kompleksu "Crnjanski".... više

85.500€ (1 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • 1/5 spratova

Prelep četvorosoban stan 83m2, centar, kod Pravnog fakulteta

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju odličan prelep stan, na atraktivnoj lokaciji u centru blizu Pravnog fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje.... više

170.000€ (2 048 €/m²)

  • Garsonjera
  • 83m²
  • 4/5 spratova

Na prodaju petosoban stan u Centru

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju prostran petosoban, potpuno namešten stan u samom centru grada, na izuzetnoj lokaciji u blizini glavne opštine i SUP-a, a ipak smešten... više

315.000€ (1 932 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 163m²
  • 2/4 spratova