Za upit zamena auto pronađeno 1483 oglasa

Prodaja trosobnog stana, 78m², odlična lokacija

Sajmište, Novi Sad

Na prodaju trosoban stan površine 78m², koji se nalazi na visokom parteru stambene zgrade u mirnom i uređenom delu Novog Sada. Stan je uknjižen,... više

200.850€ (2 575 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • .sprat

- crna gora sf 2040

STARI BAR, Bar

Stari Bar, Crna Gora, 50m od autobuske stanice Plac 2000m2, na placu masline, pomorandže, mandarine, kivi Kuća 110m2, u prizemlju 2 garaže,... više

360.000€ (3 272 €/m²)

  • 110m²
  • /1 spratova

LAZAREVAC STEPOJEVAC 99m2 , 60000e

Stepojevac, Lazarevac, Beograd

Uknjižena kuca 99m˛ na placu od 17 ari, na 400m od centra Stepojevca, blizu škole, ambulante, pijace, pošte, autobuske stanice, u blizini Ibarske... više

60.000€ (606 €/m²)

  • 99m²

Plac u Popovcu na odlicnoj lokaciji

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Popovcu povrsine 7139m2, na odlicnoj lokaciji. Plac se nalazi u blizini autoputa i pogodan je za gradnju. Plac se vodi kao... više

220.650€ (30 €/m²)

  • 7139m²

Zvezdara, Lipov lad, Ulcinjska, Garaža, 26m2, 22000 EUR

Lipov Lad, Beograd

Garažno mesto u novoj zgradi, površine 13m2. Ispod garažnog mesta nalazi se 13m2 korisnog skladišnog prostora. U garažu se ulazi autoliftom.... više

22.000€ (846 €/m²)

  • 26m²

Novi Sad, Telep, Heroja Pinkija, 4.0, 73m2, 210000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 131875, I/IV, klima, lift, terasa, uknjizen. TELEP NOVI STAN - 73 m2 + Parking mesto! Porodican stan - 3 spavace sobe, dnevna,... više

210.000€ (2 876 €/m²)

  • 4 soba
  • 73m²
  • 1/4 spratova

Bar - Dobre vode, pogled na more

DOBRA VODA, Bar

Uknjižena, odmah useljiva kuća sa pogledom na more (sa gornje terase i ne postoji mogućnost da neko zagradi pogled), dvorištem, asfaltnim prilazom... više

62.000€ (775 €/m²)

  • 80m²
  • .sprat

Plac, Gornja Vrežina 1754m2

Gornja Vrežina , Pantelej, Niš

Na prodaju plac u Nišu, u Gornjoj Vrežini, pored autoputa. Plac je poljoprivredno zemljište. Površina placa je 1754m2, uknjižen, privatna svojina... više

75.000€ (42 €/m²)

  • 1754m²

- mladenovac sf 2274

Senaja, Mladenovac, Beograd

Selo Senaja, Mladenovac, Beograd, 38km od centra Beograda, gradski prevoz od Autokomande. Plac 45a,ograđen, građevinsko zemljište, 1/1 uknjižen,... više

60.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Apartman na Kopaoniku, 27m2, Kraljevi Čardaci - 56.000€

Kraljevi čardaci, Kopaonik

Na prodaju komforan i funkcionalan apartman površine 27 m², u okviru kompleksa Kraljevi Čardaci na Kopaoniku. Smešten je u centralnom delu kompleksa,... više

56.000€ (2 074 €/m²)

  • 27m²
  • .sprat

PRODAJA, 3.0 STAN U BLOKU 23, NOVI BEOGRAD

Blok 23, Novi Beograd, Beograd

Prodajemo odlican trosoban stan na trecem spratu u zgradi jako kvalitene gradnje u blizini Sava Centra I Arene. Nepokretnost je delimicno adaptirana... više

264.000€ (3 771 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 3.sprat

Na prodaju plac, Podvinik

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju plac na lepoj lokaciji. Plac je u neposrednoj blizini Matejevackog puta i udaljen je 5 minuta autom od grada, predstavlja pogodan... više

55.000€ (13 €/m²)

  • 4157m²