Banja, Okolina, Aranđelovac
KUĆA NA PRODAJU – ARANĐELOVAC Odlična prilika za porodicu ili investiciju! Na prodaju kuća ukupne površine 246 m², smeštena na prostranom... više
110.000€ (447 €/m²)
Grocka, Grocka, Beograd
5.0, 240m2 , plac 23.7a, , pr+2, TA, tri terase, garaža (pomoćni objekat) 62m2, bunar, ostava. Grocka je naselje i opština smeštena na desnoj... više
200.000€ (833 €/m²)
Senjak, Savski Venac, Beograd
Prodaje se stan u mirnom delu Senjaka, u Kuršumlijskoj ulici. Struktura: dve spavaće sobe, dnevna soba, kuhinja, kupatilo, hodnik i 2 terase.... više
240.000€ (3 000 €/m²)
Veternik, Novi Sad
Uknjižena spratna šestosobna kuća u Veterniku na lepom placu od 660 m2. Zidana je punom ciglom. Mogla bi da funkcioniše i kao dve stambene... više
247.200€ (1 471 €/m²)
Takovska, Stari Grad, Beograd
POSLOVNI PROSTOR NA PRODAJU – 195m² Prodaje se prostran i svetao poslovni prostor od 195m² u ulici Generala Lešjanina, u blizini Takovske ulice.... više
600.000€ (3 076 €/m²)
Vinik, Pantelej, Niš
Na prodaju lep plac na Viniku sa desne strane iz pravca Niša sa prelepim pogledom na grad. Na placu je predviđena izgradnja poslovnih objekata... više
210.000€ (87 €/m²)
Dobrilovac, Sremski Karlovci, Sremski Karlovci
Na prodaju odličan plac u Sremskim Karlovcima površine 2480m2. Nalazi se u blizini vinarije Bjelica. Pravougaonog oblika. Poljoprivredno zemljište.... više
89.500€ (36 €/m²)
Rajkovac, Mladenovac, Beograd
Mladenovac, Rajkovac - Nemanjina kuća, 240m2, terasa 15m2, SUT+PR+1, EG, telefon, klima, parking, garaža, plac 21,79 ari, struja, voda, asfalt... više
240.000€ (1 000 €/m²)
Sremska Kamenica, Sremska Kamenica
Agencijska oznaka 3091380 -CENA 240.000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. Prodaje se odlična, komforna dvojna kuća u blizini policijske škole u Sremskoj... više
240.000€ (1 043 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijska oznaka 1100505. CENA stana 245 700e+ 3% agencijska provizija. Garaža od 15m2 u suterenu zgrade, povezana sa liftom. Uknjižen 1/1.... više
245.700€ (2 700 €/m²)
Ravno Selo, Okolina, Vrbas
Vrbas, Ravno selo - Sutjeska kuća, 240m2 (terase 60m2), PSUT+PR+VPR+I, EG, inverter klime, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking,... više
189.000€ (787 €/m²)
Ada Ciganlija, Čukarica, Beograd
Čukarica, Ada Ciganlija - Radnička splav, 3.0, 240m2 (terasa 50m2), tri inverter klime U ponudi splav-kuća na Adi Ciganliji, lociran na idealnom... više
250.000€ (1 041 €/m²)